Geri Dön
Gündem26. dönem POMEM mülakat sonuçları açıklandı mı? Polis Akademisi'nden açıklama var mı?

26. dönem POMEM mülakat sonuçları açıklandı mı? Polis Akademisi'nden açıklama var mı?

Şu sıralar Polis Akademisi'nin resmi sitesi yine yoğun günler yaşıyor. 26. dönem öğrenci adayları mülakat sonuçlarını bekliyor. Adaylar bir bilgi almak adına ise "26. dönem POMEM mülakat sonuçları açıklandı mı?" sorusuna cevap bulmaya çalışıyor.

26. dönem POMEM mülakat sonuçları açıklandı mı? Polis Akademisi'nden açıklama var mı?

 

26. dönem POMEM mülakat sonuçları açıklandı mı? 7 bin öğrenci alınacak ve adaylar sürekli olarak bu soruya cevap bulmaya çalışıyor. Polis Akademisi'nin resmi sitesi sürekli kontrol edilirken son gelişmeler merak ediliyor.

POMEM SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANIR?

26. dönem POMEM sonuçları hakkında Polis Akademisi'nden yapılan bir açıklama yok. Adaylar yaklaşık iki aydır sonuçları beklerken yakın zamanda bir duyuru yapılması bekleniyor.

POMEM NEDİR?

Polis Meslek Eğitim Merkezleri polis memuru yetiştirmek üzere mesleki eğitim veren kurumlardır. POMEM'deki eğitim-öğretimi başarı ile tamamlayan öğrencilere Mesleki Eğitim Sertifikası verilir. POMEM öğrencilerinin aday memur olarak atanmaları için öğrenim süresini başarıyla tamamlamaları ve eğitim sonunda yapılacak eğitim sonu sınavında başarılı olmaları şarttır.

 

 

Bakan Kurum, yangının etkili olduğu Manavgat'ın Kalemler Mahallesi'nde incelemede bulunduÇevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Manavgat ilçesindeki orman yangınında çok sayıda evin zarar gördüğü Kalemler Mahallesi'nde incelemede bulundu.Kurum, mahallede evleri, ahırları, otomobilleri yanan, büyükbaş ve küçükbaş hayvanları telef olan vatandaşlara geçmiş olsun dileğinde bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet