Geri Dön

26. dönem POMEM mülakat sonuçları açıklandı mı? Polis Akademisi'nden açıklama var mı?

Şu sıralar Polis Akademisi'nin resmi sitesi yine yoğun günler yaşıyor. 26. dönem öğrenci adayları mülakat sonuçlarını bekliyor. Adaylar bir bilgi almak adına ise "26. dönem POMEM mülakat sonuçları açıklandı mı?" sorusuna cevap bulmaya çalışıyor.

26. dönem POMEM mülakat sonuçları açıklandı mı? Polis Akademisi'nden açıklama var mı?

 

26. dönem POMEM mülakat sonuçları açıklandı mı? 7 bin öğrenci alınacak ve adaylar sürekli olarak bu soruya cevap bulmaya çalışıyor. Polis Akademisi'nin resmi sitesi sürekli kontrol edilirken son gelişmeler merak ediliyor.

POMEM SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANIR?

26. dönem POMEM sonuçları hakkında Polis Akademisi'nden yapılan bir açıklama yok. Adaylar yaklaşık iki aydır sonuçları beklerken yakın zamanda bir duyuru yapılması bekleniyor.

POMEM NEDİR?

Polis Meslek Eğitim Merkezleri polis memuru yetiştirmek üzere mesleki eğitim veren kurumlardır. POMEM'deki eğitim-öğretimi başarı ile tamamlayan öğrencilere Mesleki Eğitim Sertifikası verilir. POMEM öğrencilerinin aday memur olarak atanmaları için öğrenim süresini başarıyla tamamlamaları ve eğitim sonunda yapılacak eğitim sonu sınavında başarılı olmaları şarttır.

 

 

KKTC'den gelen 332 kişi Karaman'da yurda yerleştirildiKKTC'den gelen 332 kişi, yeni tip corona virüs (Covid-19) önlemleri kapsamında Karaman'da Kredi Yurtlar Kurumuna (KYK) bağlı yurda yerleştirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber