Geri Dön
Gündem27. Dönem POMEM açıklandı mı? POMEM mülakat sonuçları nasıl sorgulanır?

27. Dönem POMEM açıklandı mı? POMEM mülakat sonuçları nasıl sorgulanır?

27. Dönem POMEM sonuçları için gözler Polis Akademisinden gelecek açıklamada. Ön sağlık kontrolü aşaması 15 Şubat tarihinde başlamıştı. Adaylar fiziki yeterlilik sınavı ve mülakata girdiler. Peki POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak?

27. Dönem POMEM açıklandı mı? POMEM mülakat sonuçları nasıl sorgulanır?

POMEM mülakat sonuçları için heyecan dorukta. Mülakatların sona ermesinin ardından artık sonuçların açıklanması bekleniyor. POMEM mülakat sonuçları Polis Akademisi Başkanlığının resmi internet sayfası www.pa.edu.tr adresinde yayınlanacak. Henüz açıklama yapılmadı.

POMEM SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANIR?

27. dönem POMEM mülakatları tamamlandı ancak sonuçların açıklanacağı tarihe ilişkin bir detay belirtilmedi. Kısa süre içinde açıklanması bekleniyor.

27. DÖNEM POMEM SONUÇLARI NASIL ÖĞRENİLİR?

Adayların sınav sonuçları, sınav ile ilgili işlemler tamamlandıktan sonra Polis Akademisi Başkanlığınca ilan edilir. Sınav sonuçları adaylara Polis Akademisi Başkanlığının resmi internet sayfası www.pa.edu.tr adresinden duyurulacaktır.

Kontrolden çıkan otomobil önündeki otomobile çarptıAntalya'da aynı yönde seyir halindeki iki otomobilin çarpışması sonucu yaşanan trafik kazasında 1'i çocuk 3 kişi hafif şekilde yaralandı. Araçların hurdaya döndüğü kazada 3 kişi kontrol amaçlı hastaneye kaldırıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler