Geri Dön
Gündem27. dönem POMEM sonuçları açıklandı mı? Ne zaman açıklanacak?

27. dönem POMEM sonuçları açıklandı mı? Ne zaman açıklanacak?

Yeni haftaya girilirken 27. dönem POMEM sonuçları için umutlar iyice artıyor. Gözler bu hafta yine Polis Akademisi'nde olacak. Adaylar "POMEM sonuçları açıklandı mı? Ne zaman açıklanacak?" diye soruyor.

27. dönem POMEM sonuçları açıklandı mı? Ne zaman açıklanacak?

Gözler Polis Akademisi'nde... Polis adayları Eylül ayından bu yana POMEM sonuçlarına odaklanmış durumda... Yeni hafta ile birlikye "POMEM sonuçları Polis Akdemisi üzerinden açıklandı mı? " sorusu sıklaşacak.

POMEM MÜLAKAT SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

27. dönem POMEM mülakat sonuçları için Polis Akademisi'nden yapılan bir açıklama yok. Beklentiler mülakat sonuçlarının ekim ayı sonu gibi açıklanacağı yönününde...

Sınav sonuçları adaylara Polis Akademisi Başkanlığının resmi internet sayfası www.pa.edu.tr adresinden duyurulacaktır. Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav sonuçları duyurulmayacak ve sonuç belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan sınav sonuç duyurusu tebliğ niteliğindedir.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Fırtınada yardıma gitti, tabela ile birlikte uçtuEsenyurt’ta geçtiğimiz gün yaşanan fırtınada komşusunun düşen tabelasını kaldırmak isteyen bir vatandaş, tabela ile metrelerce havaya uçtu. Şans eseri uçan vatandaşa bir şey olmazken o anlar çevredeki bir işyerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Üretim yapan başka bir iş yerinde ise patlayan vitrinde çalışanlar ölümden son anda kurtuldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler