Geri Dön

27 kez bıçaklayıp diri diri gömdüler

Ankara’da kan donduran cinayet. Arkadaşının sevgilisini taciz ettiği gerekçesiyle tuzağa düşürdükleri Mustafa Sünger’i bıçaklayıp sopayla döven 3 kişi, canlı canlı tarlaya gömdü

27 kez bıçaklayıp  diri diri gömdüler


Ankara’da işlenen bir cinayet, ünlü yönetmen Nuri Bilge Ceylan’ın Cannes Film Festivali’nde Jüri Büyük Ödülü’nü aldığı “Bir Zamanlar Anadolu’da” filmine konu olan cinayeti anımsattı. Ö.D. sevgilisini taciz ettiği gerekçesiyle eve çağırdığı arkadaşı Mustafa Sünger’i tuzağa düşürdü. Ö.D. sevgilisi ve Y.A. adlı arkadaşıyla birlikte Sünger’i, 27 kez bıçaklayıp kafasına sopalarla vurduktan sonra, el ve ayaklarını bağlayıp diri diri tarlaya gömdü. Tutuklanan 3 şüphelinin ifadeleri kan dondurdu.
Vahşi cinayeti anlattılar
Milliyet’in aldığı bilgilere göre, çeşitli suçlardan sabıkası bulunan Mustafa Sünger’in ailesi 22 Şubat’ta polise kayıp başvurusu yaptı. Polis yaptığı çalışmada Sünger’in arkadaşları Ö.D. ile Y.A.’nın çelişkili bilgiler vermesi üzerine cinayet ihtimaline yoğunlaştı.
Çelişkili bilgiler veren Ö.D. Y.A. ve Ö.D.’nin sevgilisi S.K. gözaltına alındı. Çapraz sorgu sırasında Sünger’in vahşi bir cinayete kurban gittiği ortaya çıktı.
Şüpheliler, sorguda cinayeti itiraf etti, vahşeti ayrıntılı olarak anlattı: “Mustafa ile arkadaştık. Mustafa bir çok kez Ö.D.’nin sevgilisi S.K.’yı taciz etti. Biz de onu öldürmek için plan yaptık. Konuşmak üzere eve çağırdığımız Sünger’i birçok kez bıçakladık ve kafasına sopayla vurduk. Daha sonra el ve ayaklarını bağladıktan sonra tarlaya gömdük. Cinayeti namus için işledik.” Polis köpekleri ile yapılan aramada Sünger’in cesedi bulundu. Otopsi raporuna göre Sünger’in gömüldüğü anda hayatını kaybetmediği ve canlı olduğu kaydedildi. Ö.D. S.K. ve Y.A. çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine konuldu.

İYİ Partili Ümit Özdağ'dan İl Başkanı Buğra Kavuncu ile ilgili bomba FETÖ iddiasıİYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, CNN Türk'te Ahmet Hakan'la Tarafsız Bölge'de ses getirecek flaş açıklamalarda bulundu. Özdağ, İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu’nun FETÖ’cü olduğunu iddia etti. Öte yandan programa telefonla bağlanan Buğra Kavuncu, Ümit Özdağ hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber