Geri Dön

28 Nisan Cuma okullar tatil edildi mi?

28 Nisan Cuma okullar tatil olacak mı? TEOG 2. dönem sınavlarının gerçekleştirileceği tarih olan 26-27 Nisan tarihlerinde okullar iki gün ara ile tatil edilecek. Binlerce öğrencinin ter dökeceği sınavlarının ardından 28 Nisan Cuma günü okulllar tatil edilecek mi sorusu öğrenciler tarafından büyük merak içinde takip edilmeye başlandı. MEB'den konuya ilişkin henüz net bir açıklama gelmedi.

28 Nisan Cuma okullar tatil edildi mi?

Ortaokul 8. sınıf öğrencilerinin lise eğitimi için katılım sağlayacağı TEOG sınavına sayılı günler kaldı. TEOG sınavlarının 27-28 Nisan'a denk gelmesi Cuma gününün tatil olup olmayacağı sorusunu akıllara getirdi. Cuma günü de tatil olursa TEOG sınavının başlamasıyla birlikte öğrenciler 5 gün tatil yapmış olacak...

TEOG SINAVINDA OKULLAR TATİL Mİ?

26 Nisan Çarşamba ve 27 Nisan perşembe günü yapılacak olan TEOG 2. dönem sınavı nedeniyle okullar bu 2 gün tatil olacak. Ancak MEB'den 28 Nisan Cuma günü okulların tatil olup olmayacağı ile ilgili bir haber henüz gelmedi.

Hazır beton tesisindeki heyelan anı kameradaTrabzon'da Of-Çaykara karayolu Dumlusu mevkisindeki hazır beton döküm tesisi çevresinde meydana gelen heyelan anı, şantiye çalışanınca cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. Heyelanda, yamaçta bulunan 2 katlı boş evin toprakla birlikte şantiye alanına sürüklendiği görüldü. Görüntüde; toprak kayma anı sırasında, kayıt yapan kişinin, 'Beton santralimiz gitti, eyvah eyvah, arabaları alın oradan' diye bağırarak uyardığı duyuluyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber