Geri Dön
Gündem3 aydır kayıp olan kadın bulundu! Söyledikleri şoke etti

3 aydır kayıp olan kadın bulundu! Söyledikleri şoke etti

2 yaşındaki oğlunu da yanına alıp sırra kadem basan Ayşe Çağlar’ı Esra Erol buldu. Ayşe Çağlar “Çocuğumu da alarak erkek arkadaşıma kaçtım. Oh be iyi ki kaçtım” dedi.

3 aydır kayıp olan kadın bulundu! Söyledikleri şoke etti

15 yıllık eşi Muzaffer Çağlar Esra Erol’da programına katılarak “4 Şubat’tan beri eşim Ayşe ve 2 yaşındaki oğlum kayıp. Ne yaptıysam bulamadım. O günden beri seslerini bile duymadım. İkisinin de can güvenliğinden endişe ediyorum” diyerek derdini dile getirdi.

“Hiçbir sorunumuz yoktu.” diyen Muzaffer Çağlar’ın eşi Ayşe Hanımı çok kısa sürede bularak stüdyoya getiren Esra Erol karı kocayı canlı yayında yüzleştirdi.

Ayşe Çağlar “Çocuğumu da alarak erkek arkadaşıma kaçtım. Oh be iyi ki kaçtım” dedi. Ve herkesi çileden çıkaran şu açıklamayı yaptı. “Çocuğumu da 4 gündür sevgilim Adem’in ablasına bıraktım, Adem’i de aracı Bahattin adlı aracı bir kişi sayesinde tanıdım” diyerek itiraf etti.

Tüm bunların üzerine eşi Muzaffer de “çocuğumu ver boşanalım ben başka bir adamla çocuğumu aynı evde yaşatmam” diyerek isyanını dile getirdi.

3 aydır kayıp olan kadın bulundu Söyledikleri şoke etti

Sağlık Sohbetleri’nde beslenmenin bilimi konuşuluyor-5 | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.comCnnturk.com’da ekrana gelen Sağlık Sohbetleri’nde her hafta uzman konuklar, bilimsel araştırmalar ışığında, sağlıkla ilgili son gelişmeleri, farklı hastalıkları ve bu hastalıklara yönelik klinik beslenme tedavilerinin önemini tartışmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet