Gündem 3 kilometre arayla iki kadın cesedi!

3 kilometre arayla iki kadın cesedi!

30.11.2015 - 11:36 | Son Güncellenme:

Bursa’da otoban kenarında birbirine 3 kilometre mesafedeki meyve bahçelerinde kimliği belirsiz iki kadın cesedi bulundu.

3 kilometre arayla iki kadın cesedi

Bursa’da otoban kenarında birbirine 3 kilometre mesafedeki meyve bahçelerinde kimliği belirsiz iki kadın cesedi bulundu.
Alınan bilgiye göre, merkez Osmangazi ilçesi İsmetiye ile Samanlı Mahalleleri arasında kalan alanda 3 kilometre aralıklı alanda 2 kadın cesedi bulundu. Kadınlardan birisi dün gece bulunurken, diğeri ise sabah saatlerinde mahalle sakinleri tarafından meyve bahçesinde fark edildi. Jandarma ve polis ekipleri olayla ilgili geniş çaplı araştırma başlatırken, kadınların av tüfeği ile öldürüldüğü sanılıyor.
30-35 yaşlarındaki iki kadının birbirine çok benzediği, kardeş olabileceği ifade ediliyor. Göğsünden aldığı darbe sonucu hayatını kaybeden iki kadının kimliğini belirleyen herhangi bir belge bulunamadı. Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri, kadınların parmak izlerini alarak AFİS sisteminden karşılaştırma yapacağı, ayrıca şehirdeki kayıp müracatlarının da incelendiği öğrenildi.
Cumhuriyet Savcılığı da olayla ilgili ihbar üzerine geniş çaplı araştırma başlattı.
(İHA)