Geri Dön

Bankalar - Kargo şirketleri - PTT şubeleri - Noter bugün açık mı? 31 Aralık çalışma saatleri

Yılın son günü olması sebebiyle birçok vatandaş halletmesi gereken işlemler için koşuşturuyor. 31 Aralık günü bankalar, kargo şirketleri, PTT şubeleri, Noter açık mı? Çalışıyor mu? Bugün yılbaşı kutlamalarından dolayı vatandaşlar, bazı kurumlar hakkında bilgi almak için arayışa koyuldu. İşte Bankalar - Kargo şirketleri - PTT şubeleri - Noter bugün açık mı? sorusunun yanıtı ve 31 Aralık banka çalışma saatleri, kargo çalışma saatleri, PTT çalışma saatleri ve Noter çalışma saatleri

Bankalar - Kargo şirketleri - PTT şubeleri - Noter bugün açık mı? 31 Aralık çalışma saatleri

 

Yılın son günü her yerde yeni yıl heyecanı yaşanıyor. Sokak Sokak yılbaşı süsleriyle dolu olan çevre vatandaşların dikkatini çekiyor. Bugün içerisinde halletmesi gereken işleri olan vatandaşlar, 31 Aralık günü hakkında bilgi almak isityor. 31 Aralık bugün bankalar çalışıyor mu? 31 aralık bugün kargolar açık mı? 31 aralık bugün PTT açık mı? 31 Aralık bugün noter açık mı? Saat kaça kadar çalışıyor? İşte bu soruların yanıtları ve banka çalışma saatleri - kargo çalışma saatleri - PTT çalışma saatleri - noter çalışma saatleri haberimizde...

31 ARALIK BUGÜN BANKALAR AÇIK MI?

31 Aralık 2019 Salı günü bankalar açık. Banka işlemlerinizi, size en yakın noktada bulunan banka şubelerinden tamamlayabilirsiniz.

BANKA ÇALIŞMA SAATLERİ

Tüm bankalar 09:00-17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

31 ARALIK BUGÜN KARGOLAR ÇALIŞIYOR MU?

31 Aralık Salı günü kargo şirketleri çalışıyor. Kargo bekliyorsanız kargonuz size ulaşabilir veya kargo gönderecekseniz, kargo gönderme işleminizi gün içerisinde yapabilirsiniz.

KARGO ÇALIŞMA SAATLERİ

Kargo şirketleri 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

31 ARALIK BUGÜN PTT AÇIK MI?

31 Aralık Salı günü PTT şubelerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

PTT ÇALIŞMA SAATLERİ

PTT şubeleri 08:30-17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

31 ARALIK BUGÜN NOTER AÇIK MI?

31 Aralık Salı günü Noterler açık. Gün içerisinde noter işlemlerinizi yabilirsiniz.

NOTER ÇALIŞMA SAATLERİ

Noter işlemlerinizi 09:00-17:00 saatleri arasında tamamlayabilirsiniz.

 

 

 

Kardeşini öldüren zanlıdan kan donduran ifadeAntalya'nın Manavgat ilçesinde 8 yaşındaki kardeşini ormanlık alanda bıçaklayarak öldüren şahıs, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Ağabey mahkemede ifadesinde, "Ben bilerek ve isteyerek öldürdüm. Babam bana ve diğer kardeşime ilgi göstermezken kardeşim Taha’nın üzerine titriyordu. Bu yüzden sırf babam acı çeksin diye sevmeme rağmen kardeşimi öldürdüm. 15 gündür onu nasıl öldüreceğimi tasarlıyordum" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber