Geri Dön
Gündem31 Aralık'ta (bugün) bankalar, kargo şirketleri ve PTT açık olacak mı?

31 Aralık'ta (bugün) bankalar, kargo şirketleri ve PTT açık olacak mı?

2018'in son gününde vatandaşlar, yılbaşı telaşına kapıldı bile. Yeni yılı kutlamaya hazırlanan vatandaşlar, 1 Ocak gününün resmi tatil olması nedeniyle tatilin keyfini sürecek ancak işlerini tatilden önceki son güne bırakanlar, 31 Ocak'ta bankalar ve PTT açık olacak mı, kargo şirketleri çalışacak mı sorunun cevabını merak ediyor?

31 Aralık'ta (bugün) bankalar, kargo  şirketleri ve PTT açık olacak mı?

2018'i uğurlama hazırlandığımız şu saatlerde, vatandaşlar artık iyiden iyiye yeni yıl heyecanına kapılmış durumda.

1 Ocak gününün resmi tatil olması sebebiyle yeni yılın ilk gününde evde olacak vatandaşların aklında soru ise bugün bazı işlerini halledip halledemeyecekleri... Kimileri kargo bekleyen kimileri banka ile işi olan vatandaşlar, "31 Ocak'ta bankalar, kargo şirketleri ve PTT açık mı?" sorusunun cevabını merak ediyor.

31 ARALIK'TA HİZMETE DEVAM

31 Ocak'ta tüm bankalar, kargo şirketleri ve PTT normal şekilde hizmet vermeye devam edecek. 1 Ocak günü ise tüm bankalar, kargo şirketleri ve PTT çalışmayacak. Tüm bu kurumlar resmi tatil dolayısıyla izin yapacaklar. 2 Ocak 2019 Çarşamba günü ise hizmet vermeye devam edilecek.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Kamyonetle otomobilin çarpıştığı kaza kameradaAntalya'nın Manavgat ilçesinde kamyonetle otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen 1 kişinin yaralandığı kaza anı güvenlik kameralarına anbean yansıdı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner