Geri Dön

3600 ek gösterge çıkacak mı? Son durum ne?

Polis, hemşire, öğretmen ve din görevlileri gibi binlerce kişiyi yakından ilgilendiren 3600 ek gösterge konusundaki son gelişmeleri araştırmaya devam ederken son açıklama Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'dan geldi. İşte ayrıntılar...

3600 ek gösterge çıkacak mı? Son durum ne?

 

Polis, öğretmen, din adamı ve hemşirelere verilen 3 bin 600 ek gösterge sözü hakkında son açıklama Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'dan geldi. Açıklamalar sonrası binlerce memur umutlanırken bu gelişme sonrası "3600 ek gösterge yasası çıkacak mı?" sorusu yoğun bir şekilde soruldu.

İBRAHİM KALIN'DAN 3600 EK GÖSTERGE AÇIKLAMASI

Bakanlar Kurulu Toplantısı sonrası Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın kameralar karşısına geçti ve açıklamalarda bulundu.

Soru cevap kısmında bir basın mensubu 3600 ek göstergenin 2019 yılı sonunda çıkacağı sözünü hatırlattı ve polislere, din görevlilerine, hemşirelere , öğretmenlere 3600 ek gösterge zammında son durumun ne olduğunu sordu. Kalın, 3600 ek gösterge ile ilgili şunları söyledi:

"Bu toplantıda gündeme gelmedi. İleriki dönemde gündeme gelebilir. Ama bugünkü toplantıda 3600 ek gösterge konusu gündemimizde yoktu." açıklamasında bulundu.

Ters şeritte kilometrelerde ilerlediDenizli-Antalya kara yolunda ters şeritten ilerleyen bir sürücü, adeta ölüme davetiye çıkardı. Bir başka sürücünün cep telefonuyla çektiği görüntüde ters şeritte ilerleyen sürücünün karşıdan gelen araçların uyarılarına aldırış etmeden hızlı bir şekilde kilometrelerce ilerlediği ve TIR'ın altında kalmaktan ise son anda kurtulduğu görülüyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber