Geri Dön

3600 ek gösterge için bir açıklama var mı? Ek göstergede son durum ne?

3600 ek gösterge için beklentiler gitgide artıyor. Yüz binlerce memur artık yasanın Meclis'e gelip oybirliği ile geçmesini istiyor. Son gelişmeleri kaçırmak istemeyen memurlar sürekli olarak "3600 ek gösterge için bir açıklama var mı? Ek göstergede son durum ne?" sorularını yöneltiyor. İşte detaylar...

3600 ek gösterge için bir açıklama var mı? Ek göstergede son durum ne?

 

3600 ek gösterge ne zaman çıkacak? Polis, hemşire, din görevlisi ve öğretmenler bu soruya uzun zamandır cevap aranıyor. Süreç uzadıkça sabırsızlık da artarken her gelişme binlerce kişi için heyecan yaratıyor. Peki konu hakkındaki son durum ne?

İBRAHİM KALIN'DAN 3600 EK GÖSTERGE AÇIKLAMASI

Bakanlar Kurulu Toplantısı sonrası Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın kameralar karşısına geçti ve açıklamalarda bulundu.

Soru cevap kısmında bir basın mensubu 3600 ek göstergenin 2019 yılı sonunda çıkacağı sözünü hatırlattı ve polislere, din görevlilerine, hemşirelere , öğretmenlere 3600 ek gösterge zammında son durumun ne olduğunu sordu. Kalın, 3600 ek gösterge ile ilgili şunları söyledi:

"Bu toplantıda gündeme gelmedi. İleriki dönemde gündeme gelebilir. Ama bugünkü toplantıda 3600 ek gösterge konusu gündemimizde yoktu." açıklamasında bulundu.

KKTC'den gelen 332 kişi Karaman'da yurda yerleştirildiKKTC'den gelen 332 kişi, yeni tip corona virüs (Covid-19) önlemleri kapsamında Karaman'da Kredi Yurtlar Kurumuna (KYK) bağlı yurda yerleştirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber