Geri Dön

4 Ağustos koronavirüs tablosu açıklandı! Koronavirüs vaka sayısı ve ölü sayısı Türkiye'de bugün kaç oldu?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından günlük koronavirüs tablosunu paylaşıyor. Dünyanın gündeminde olan koronavirüs ile ilgili son durumun ne olduğu vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Peki 4 Ağustos Türkiye koronavirüs tablosunda son durum nedir?

4 Ağustos koronavirüs tablosu açıklandı! Koronavirüs vaka sayısı ve ölü sayısı Türkiye'de bugün kaç oldu?

Koronavirüs vaka sayısı gündemde araştırılan konular arasında yer alıyor. Koronavirüs tablosunda, vaka sayısı, ölü sayısı, test sayısı ve iyileşen hasta sayısı olmak üzere detaylar yer alıyor.Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 4 Ağustos koronavirüs tablosunu paylaştı.  İşte 4 Ağustos koronavirüs tablosu ile ilgili detaylar...

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, şu paylaşımı gerçekleştirdi;

"YENİ HASTA SAYISINDAKİ YÜKSELME CİDDİ. İki gün arasındaki fark, yakın zamanda ilk kez bu kadar belirgin. Bayram ve tatildeki temas ortamının ağır sonuçlara yol açmasını önlemeliyiz. Hepimiz birbirimize karşı sorumluyuz. Tedbirde birliğe ihtiyacımız var. http://covid19.saglik.gov.tr"

4 Ağustos koronavirüs tablosu açıklandı Koronavirüs vaka sayısı ve ölü sayısı Türkiyede bugün kaç oldu

 

Sahibinin önünde çalmaya kalktı, kaza yapınca yakalanıp dayak yediRusya'da sahibinin önünde otomobili çalmaya çalışan soyguncu, birkaç metre ileride kaza yaptı. Sürücü ve beraberindeki kişiler, soyguncuyu araçtan indirerek dayak attı. O anlar güvenlik kameralarına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber