Geri Dön

4 cesetten birinin kimliği belli oldu

İstanbul’un iki ilçesinde önceki gün biri kadın 4 kişinin cesedi bulunmuş, cesetlerden kimlik çıkmamıştı. Kadına ait cesedin kimliği dün belirlendi.

4 cesetten birinin kimliği belli oldu

Arnavutköy’de koli bandıyla ağzı bağlanarak boğulup öldürülen ve hamile olduğu öne sürülen cesedin, Suriyeli 40 yaşındaki Nısrin Kırdi’ye ait olduğu tespit edildi. Yine ağzı koli bandıyla bağlanıp boğularak öldürülen ve kadın cesedinden 1 km uzaklıkta bulunan 40 yaşlarındaki cesedin de Suriyeli bir erkeğe ait olabileceği değerlendiriliyor.

Aşk cinayeti mi?

Polis, öldürülen kadınla erkeğin aşk ve töre cinayetine kurban gitmiş olabileceği üzerinde duruyor. Pendik’te bir inşaatta bulunan 2 erkek cesedinin ise tinercilere ait olabileceği ve uyuşturucu komasında öldükleri değerlendiriliyor. Soruşturma devam ediyor.

İkra Nur için köy didik didik aranıyor!Giresun’un Bulancak ilçesine bağlı İcilli köyünde, cumartesi akşamı evinin yakınındaki bahçede otlayan büyükbaşlara bakmaya giden ve kaybolduktan 3 gün sonra derede cansız bedenine ulaşılan İkranur Tirsi’nin (7) ölümüyle ilgili, cinayet şüphesi üzerine özel ekip tarafından başlatılan çok yönlü soruşturma sürdürülüyor. Jandarma Suç Araştırma (JASAT) ekipleri köyde boş evler ve patika yollarda delil araması yapıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber