Geri Dön

4N1K 2. bölüm fragmanı yayınlandı! 4N1K konusu ve başrol oyuncuları

Fox TV ekranından yayınlanmaya başlayan gençlik dizisi 4N1K ilk bölümü ile ekrana geldi. Cuma akşamları ekrana gelen 4N1K dizisi ilk bölümü ile izleyenlerden tam not aldı. Peki 4N1K dizisinin konusu ve başrol oyuncuları kimler?

4N1K 2. bölüm fragmanı yayınlandı! 4N1K konusu ve başrol oyuncuları

4N1K ilk bölümü ile Cuma akşamı ekrana geldi. Fox TV ekranında yayınlanmaya başlayan gençlik dizisi 4N1K ilk bölümü ile izleyenlerden tam not aldı. İşte 4N1K dizisinin konusu ve başrol oyuncuları...

4N1K dizisinin başrollerinde Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören, Cihan Şimşek, Sina Özer, Cemrehan Karakaş, Burak Yörük, Bülent Alkış gibi isimler yer alıyor.

4N1K DİZİSİNİN KONUSU!

Birlikte büyüyen 1’i kız, 5 gencin kahkaha, dostluk ve macera dolu hikayesi olan 4N1K İlk Aşk'ı sabırsızlıkla beklediğini biliyoruz. Fankuşlar onları zaten tanıyor, sözümüz bu eğlenceli ekiple yeni tanışacaklara...

4N1K 2. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Dizi başlamadan önce kahramanlarımızı biraz daha yakından tanımaya ne dersin?

Yaprak...
Etrafındaki kızlara pek benzemiyor. Topuklu ayakkabıyla yıldızı barışmayanlardan, ‘Converse'lerim olmadan asla’ kafasında. Ailesinin, bu hayattaki ağır imtihanı... Okulda da rahat durmuyor tabii, kınama ve uzaklaştırma cezası koleksiyonu var. Ayrıca büyük Beşiktaşlı. Arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi, çizgi romanları, bilgisayar oyunlarını ve çikolatalı her şeyi çok seviyor. Bu arada Ali'nin yıllardır aşık olduğu ama açılamadığı kız. Etek, eyeliner ve pembe renk gibi ömründen ömür götüren bir yığın sözcüğe bugünlerde bir yenisini ekledi; ‘Sırık’, nam-ı diğer Barış!

4N1K 2. bölüm fragmanı yayınlandı 4N1K konusu ve başrol oyuncuları

Ali...
Yaprak’ı, her durumda, şartlar ne olursa olsun koruyan, kollayan gamzeli kahraman. Çocukluktan beri hislerini Yaprak’a ne anlatabilmiş ne de Yaprak anlayabilmiş. Okulun basketbol takımının yıldız oyuncusu ve kaptanı. O da Yaprak gibi Beşiktaşlı. Maket uçaklar, yemek yapmak, teknoloji ve sabahın ilk ışıkları en sevdiği şeyler... Babası Tekin’le yıldızları asla barışmamış. Devasa bir gizemin ortasında yaşıyor yıllardır ve henüz bunun farkında değil.

4N1K 2. bölüm fragmanı yayınlandı 4N1K konusu ve başrol oyuncuları

Sinan...
Aşk formülleri ondan sorulmakta; hayatın anlamını erkek dergilerindeki tüyolarda, ezber ettiği romantik komedilerde bulmuş. Gelgelelim belli zaman sonra sert bir kayaya, yani bildik aşk formüllerinin işlemediği bir kıza tosluyor, Yelda’ya. Hoşlandığı Yelda’nın, okulun ömür törpüsü Müdür’ün kızı olduğunu bilmiyor henüz. Sinan Galatasaray taraftarı. Yaşlılar ve çocuklarla aynı ortamda olmaktan hoşlanmıyor. Anne ve babası yıllar önce boşanmış. Annesi Melike onun her şeyi…

4N1K 2. bölüm fragmanı yayınlandı 4N1K konusu ve başrol oyuncuları

Gökhan...
Ölümüne dost, ölümüne aşık, ölümüne agresif, ölümüne arıza, ölümüne geyik… Sevgilisi Merve’yi deli gibi kıskanıyor. Gerçek anlamda ''deli'' gibi. 'Bu dünyada kıskanmak konusunda ne kadar saçmalanabilir?' in sınırlarını Gökhan belirliyor. Merve’nin gardrobundaki mini kıyafetlerin ezeli düşmanı… Fizikçi’yle ayrı bir muhabbeti, ayrı bir soğuk savaşı var. O da ağır bir Fenerbahçe taraftarı. Sporu, futbolu, odasındaki kum torbasını, televizyon kumandasını, animeleri seviyor.

4N1K 2. bölüm fragmanı yayınlandı 4N1K konusu ve başrol oyuncuları

Oğuz...
Pijama - Pislik - Pizza. Bu üçlü, Oğuz’un vazgeçilmezi. En son ne zaman herhangi bir konuda ciddi olduğunu o da hatırlamıyor. Birine, şaka yollu bir pislik yapacaksa; kişi, mekan, zaman tanımıyor. Hele sınır hiç tanımıyor. Annesi Zeliş’in orantısız sevgisine maruz kalıyor, her saat her dakika... Onun da bir aşkı var elbette, hatta rüyalarının kadını odasının duvarlarını da süslemekte. Kate Upton, onun imkansız ve de biricik aşkı. Galatasaraylı olduğunu söylemiş miydik?

4N1K 2. bölüm fragmanı yayınlandı 4N1K konusu ve başrol oyuncuları

Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye Genç İş Adamları heyetini kabulünde açıklamalarda bulunduCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Vahdettin Köşkü’nde Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu (TÜGİK) Genel Başkanı Erkan Güral ve beraberindeki heyeti kabulü sonrası açıklamalarda bulundu. 'Yüksek faize karşı olduğunu' ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yüksek faizle ülkemin kalkınacağına inanmıyorum, kimse kusura bakmasın ben bunu anlatmaya devam edeceğim." dedi. Öte yandan Erdoğan kapsamlı reform paketinin yakında kamuoyuyla paylaşılacağını duyurdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet