Geri Dön

5 gündür her yerde aranıyordu... Acı haber geldi

Marmaris'te, süpermarkette kasiyer olarak çalışan Altan Keskin'in (33) cesedi, karaya vurmuş halde bulundu.

5 gündür her yerde aranıyordu... Acı haber geldi

Süpermarket zincirinin Marmaris'teki şubesinde kasiyer olarak çalışan Altan Keskin (33), 5 gün önce kayboldu. Keskin'in ailesi, meraklanarak polise gidip, oğulları için kayıp ihbarında bulundu.

Polis, 5 gün boyunca yaptığı araştırmada Keskinin izine ulaşamadı. Bugün ilçe merkezine 8 kilometre uzaklıkta olan koruma altındaki Günnücek Milli Parkı Sahili'nde bir ceset olduğu ihbarı yapıldı.

Olay yerine gelen polis ekipleri, ilk incelemede cesedin, 5 gün önce kayıp ihbarı yapılan Altan Keskin'e ait olduğunu tespit etti. İlçe Devlet Hastanesi'ne kaldırılan cesette yapılan ilk incelemede, keskin aletle ya da ateşli silahla yaralanma izine rastlanmadı. Keskinin cansız bedeni, kesin ölüm raporu için Muğla Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

Öte yandan Altan Keskin'in uzun süredir psikolojik rahatsızlığından dolayı tedavi gördüğü öğrenildi. Yüzme bilmediği de öğrenilen Keskinin cep telefonunu kapatıp üzerindeki kimlik ve belgeleri karaya bırakarak elbiseleri ile denize açıldığı tespit edildi. 

Korkuluklara atkısını bırakıp hastaneye girdi, Covid-19 testi pozitif çıktıİstanbul’dan Diyarbakır’a gitmek için yola çıktıktan 1 saat sonra hastaneden aranarak Covid-19 testinin pozitif çıktığını öğrenen Süreyya Ç.’nin otobüsle hastaneye getirilme anı güvenlik kamerasına yansıdı. Süreyya Ç.’nin hastanenin önündeki korkuluğa bıraktığı atkısı dezenfekte edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber