Geri Dön

6 Haziran Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı 2020! Sayısal Loto sonuç sorgulama için tıkla

6 Haziran Sayısal Loto çekilişi büyük bir heyecanla bekleniyor. Şans oyunları arasında bulunan Sayısal Loto çekilişi Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştiriliyor. 6 Haziran Sayısal Loto çekilişi gerçekleştirilmesiyle beraber sonuçlarının nereden sorgulanacağı merak ediliyor. İşte Sayısal Loto çekilişi sonuçları...

6 Haziran Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı 2020! Sayısal Loto sonuç sorgulama için tıkla

3 Haziran 2020 tarihinde 1328. hafta Sayısal Loto çekilişi gerçekleştirildi. Sayısal Loto çekilişi bu akşam da gerçekleştirildi.Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen 6 Haziran çekilişin sonuçları belli oldu. Peki 6 Haziran Sayısal Loto sonuçları ne zaman açıklanacak?

6 HAZİRAN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI

5 - 11 - 24 - 39 - 41 - 44

SAYISAL LOTO SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ!

SAYISAL LOTO NEDİR?

Sayısal Loto 49 rakam içinde 6 rakam çekilmesi ile oynanan şans oyunudur. EN az 3 rakamın bilinmesi ile ikramiye kazanma hakkı elde edilen şan oyununda 4, 5 ve 6 rakam kombinasyonu bilemeye göre ikramiye oranı artmaktadır.

Sele kapılmaktan son anda kurtulduRize’nin Çayeli ilçesi Madenli beldesinde Mehmet Bostancı isimli vatandaş evinin önündeki yoldan gelen sele kapılmaktan son anda kurtuldu.Eşi Nezahat Bostancı tarafından telefonla çekilen görüntüler sosyal medyada kısa sürede çok sayıda kişi tarafından izlendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber