Geri Dön

6 Nisan On Numara canlı çekiliş sonuçları erişime açıldı - 922. hafta On Numara sonucu hızlı sorgulama ekranı

6 Nisan 2020 Pazartesi günü yapılan On Numara çekilişinin sonuçları belli oldu. 922. haftasını yaşayan On Numara çekiliş sonuçları açıklandı. Büyük ikramiyenin bu hafta hangi illere çıktı ve hangi numaralar kazandırdı? İşte 6 Nisan On Numara çekiliş sonuçları ile ilgili tüm ayrıntılar ve sonuç sorgulama sayfası...

6 Nisan On Numara canlı çekiliş sonuçları erişime açıldı - 922. hafta On Numara sonucu hızlı sorgulama ekranı

6 Nisan On Numara sonuçları belli oldu. Milli Piyango İdaresi tarafından her Pazartesi günü çekilen On Numara yine nefesleri kesti. İşte büyük bir merakla beklenen 922. hafta On Numara sonuçları ve gözlerin çevrildiği On Numara çekiliş sonucu sorgulama sayfası...

6 NİSAN ON NUMARA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

2, 7, 8, 11, 12, 20, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 34, 49, 52, 55, 57, 60, 61, 73, 74, 79

6 Nisan On Numara canlı çekiliş sonuçları erişime açıldı - 922. hafta On Numara sonucu hızlı sorgulama ekranı
ON NUMARA SONUÇ SORGULAMA EKRANI

Oyunun Özellikleri

İdaremizce 06.08.2002 tarihinden itibaren yeni bir on-line Sayısal Oyun daha oynatılmaya başlatılmıştır.

On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.

İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür. Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. On Numara oyununa sen-seç ile de katılmak olanaklıdır.

On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır. On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,Hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler, 8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri, 10 bilenlerin ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir.

On Numara oyununa 18 yaşından küçük olanlar katılamazlar, kazanan biletlere ikramiye ödenmesini isteyemezler.

On Numara oyununda, çekiliş tarihinden itibaren 1 (bir) yıl içinde ibraz edilmeyen ikramiyeler zaman aşımına uğrar ve ödenmez.

On Numara oyunundan elde edilecek gelir, İdaremizin diğer tüm oyunlarında olduğu gibi kanunlarla belirlenen faaliyetlere kaynak olarak aktarılmaktadır. Bunlar; Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu, Türkiye'nin Tanıtımı, Olimpiyat Oyunları ile Savunma Sanayii Destekleme Fonu'dur.

 

Polisten kaçarken kaza yaptıBaşkentte kontrol noktasındaki polisten kaçarken kaza yapan sürücü hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber