Geri Dön

8 Ağustos Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları Milli Piyango Online'da!

Sisal Şans tarafından gerçekleştirilen Sayısal Loto'da haftanın çekiliş sonuçları belli oldu. Bundan böyle Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri gerçekleştirilen ve milyonlarca vatandaşımızın şansını denediği 8 Ağustos Sayısal Loto çekiliş sonuçlarında kazandıran numaralar 78-11-68-44-31-33 ve joker 14 oldu...

8 Ağustos Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları Milli Piyango Online'da!

Milli Piyano'da dün akşam Çılgın Sayısal Loto heyecanı yaşandı... Sisal Şans’ın son çekilişini 5 Ağustos Çarşamba 21:30’da gerçekleştirdiği Çılgın Sayısal Loto, 50 milyon 807 bin 207 TL devretmişti.

Çılgın Sayısal Loto’nun yeni çekilişi canlı olarak yapıldı. Sayısal Loto sonuçları Milli Piyango Online'da.

Çılgın Sayısal Loto çekilişleri Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri olmak üzere artık haftanın 3 günü saat 21:30’da düzenleniyor.

8 AĞUSTOS SAYISAL LOTO SONUÇLARI 

Çılgın Sayısal Loto oynamanın kuralları neler?

1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmaya dayalı bir oyun olan Çılgın Sayısal Loto’da en az 2, en fazla ise 6 adet sayıyı bilenler farklı miktarlarda ikramiye kazanıyor. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekiliyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Çılgın Sayısal Loto’da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/sayisal-loto/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

Çılgın Sayısal Loto online platformda

Çılgın Sayısal Loto yeni dönemde artık online olarak da oynanabiliyor. Haftanın 3 günü çekilişi gerçekleşen Sayısal Loto için saat 21.00'e kadar kupon yapılabiliyor.
 

 

 

Son Dakika: Ankara Elmadağ'da fabrikada korkutan patlamaGelen son dakika haberine göre; Ankara'nın Elmadağ ilçesinde bir mobilya fabrikasında patlama meydana geldi

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber