Geri Dön

81 yaşındaki kadının katili, çocuğa tecavüzden sabıkalı çıktı

Karaman’da 81 yaşındaki Hatice Aksoy’u, geçen 8 şubat günü evinde eşarpla boğarak öldüren 46 yaşındaki Üzeyir E., polis tarafından yakalandı. Yaşlı kadına tecavüze kalkıştığını ancak tecavüz etmediğini ileri süren Üzeyir E.’nin polise verdiği ilk ifadesinde ”Psikolojim bozuktu. Neden o eve girdiğimi, neden böyle bir şey yaptığımı bilmiyorum” dedi.

81 yaşındaki kadının katili, çocuğa tecavüzden sabıkalı çıktı

Komşusu tarafından evinde alt tarafı çıplak cesedi bulunan Hatice Aksoy’la ilgili çalışma başlatan Karaman Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Cinayet Büro Amirliği ekipleri, yaşlı kadının çalınan cep telefonunun sokaklarda kağıt toplayan Üzeyir E.’de olduğu belirledi.

7 YAŞINDAKİ ERKEK ÇOCUĞA TECAVÜZ ETMİŞ
Araştırmasını derinleştiren polis Üzeyir E.’nin daha önce 7 yaşındaki bir erkek çocuğuna tecavüz edip öldürdüğünü ve 16 yıl cezaevinde tutuklu kaldıktan sonra tahliye olduğunu belirledi. Bunun üzerine Üzeyir E., gözaltına alındı.

TECAVÜZ EDEMEDİM
Suçunu itiraf eden Üzeyir E., yaşlı kadının belden aşağısını soyduğunu, ancak tecavüz edemediğini, bu sırada kadının direnmesi üzerine de öldürdüğünü söyledi. Psikolojisinin bozuk olduğunu ileri süren Üzeyir E. "Neden o eve girdiğimi, neden böyle bir şey yaptığımı bilmiyorum” dedi. Üzeyir E., yapılan sorgulamanın ardından ’kasten adam öldürme, yağma ve cinsel saldırı’ suçlarından adliyeye sevk edildi.

22 Şubat 2020 Günün Özeti Milliyet'te22 Şubat 2020 Günün Özeti Milliyet'te

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber