Geri Dön
Gündem‘945 bin seyahat izin belgesi verdik’

‘945 bin seyahat izin belgesi verdik’

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bakanlığa bağlı Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi’ni (GAMER) ziyaret etti, illere canlı bağlanarak tam kapanma tedbirlerine ilişkin bilgi aldı

‘945 bin seyahat  izin belgesi verdik’

Soylu, tam kapanma döneminde, “10 milyon 544 bin 980 kişiye e-Devlet üzerinden çalışma izni belgesi verildiğini söyledi. Tam kapanma süresince 2 milyon 33 bin 736 seyahat belgesi başvurusu yapıldığına işaret eden Soylu, “Biz bunun 945 bin 834’üne izin verdik” dedi. Vaka sayılarını düşürmek kadar yerinde tutmanın da önemli olduğunu vurgulayan Soylu, “Onun için ricamız, bayramı çekirdek ailemizle değerlendirelim. Bayramlaşmaları mümkün olduğunca teknolojik imkanlar çerçevesinde yapalım. İyi bir noktaya geldik, bunu sürdürülebilir kılalım” çağrısını yaptı.

Sağlık Sohbetleri’nde beslenmenin bilimi konuşuluyor-10 | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.comCnnturk.com’da ekrana gelen Sağlık Sohbetleri’nde her hafta uzman konuklar, bilimsel araştırmalar ışığında, sağlıkla ilgili son gelişmeleri, farklı hastalıkları ve bu hastalıklara yönelik klinik beslenme tedavilerinin önemini tartışmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet