Geri Dön
Gündem27 Mayıs Şans Topu canlı çekilişi sonuçları belli moldu - 989. hafta Şans Topu sonucu hızlı sorgulama ekranı! - Büyük ikramiye hangi ile çıktı, 5+1 bilen kaç kişi var?

27 Mayıs Şans Topu canlı çekilişi sonuçları belli moldu - 989. hafta Şans Topu sonucu hızlı sorgulama ekranı! - Büyük ikramiye hangi ile çıktı, 5+1 bilen kaç kişi var?

Şans Topu çekilişinde haftanın sonuçları belli oldu. Binlerce vatandaş tarafından umut kapısı olarak görülen 989. hafta Şans Topu çekilişinde haftanın kazandıran numaraları belirlendi. İşte Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen 27 Mayıs Şans Topu çekilişinde kazandıran numaralar ve çekiliş sonuç sorgulama ekranı...

27 Mayıs Şans Topu canlı çekilişi sonuçları belli moldu - 989. hafta Şans Topu sonucu hızlı sorgulama ekranı! - Büyük ikramiye hangi ile çıktı, 5+1 bilen kaç kişi var?

Şans Topu heyecanı bu akşam gerçekleştirilen 989. hafta çekilişiyle devam etti. Büyük bir heyecana sahne olan çekiliş sonrası gözler şanslı numaralara çevrildi. İşte 27 Mayıs 2020 günü Şans Topu çekilişinde kazandıran şanslı numaralar ve milliyet.com.tr üzerinden gerçekleştirebileceğiniz bilet ve ikramiye sonuç sorgulama ekranı...

27 MAYIS ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

3, 5, 11, 23, 31 + 13

27 Mayıs Şans Topu canlı çekilişi sonuçları belli moldu - 989. hafta Şans Topu sonucu hızlı sorgulama ekranı - Büyük ikramiye hangi ile çıktı, 5+1 bilen kaç kişi var
ŞANS TOPU ÇEKİLİŞİ KAZANDIRAN NUMARALARI İÇİN TIKLAYINIZ

Şans Topu Nasıl Oynanır?

Diğer oyunlarda olduğu gibi, ilgili bayilere giderek 1’den 34’e kadar olan sayılardan 5 adet, 1’den 14’e kadar olan son kolondaki sayılardan ise; 1 adet sayı seçmenizle birlikte oynayabilirsiniz. Eğer bunu yapmak istemezseniz, bayi çalışanına direkt olarak makineden oynatmak istediğiniz belirterek, Şans Topu istasyonunda direkt olarak sizin için seçilecek sayılarla birlikte oyun oynayarak, sizlere kuponu vermesini sağlayabilirsiniz. Şans oyunları arasında en fazla tercih edilenlerden birisi olması sebebiyle yüksek oranda kazanç sağlayabileceğiniz ve 8 farklı ikramiye tipi olması sayesinde de, en azından verdiğinizden daha fazla para kazanabileceğiniz bir şans oyunudur. Toplamda 6 sayı seçildiği için Sayısal Loto’ya benzetilen oyunda, 2 farklı seçim şansınız bulunmaktadır. 1’den 34’e kadar ve 1’den 14’e kadar olduğu için, farklı olarak 34’lü sayı grubundan 5 adet, 14’lü sayı grubundan ise; 1 adet seçim yapmanız gerekmektedir. Bu sayede, kazanma şansınızı otomatik olarak arttırarak, tekrar düşme şansınızı da azaltabilirsiniz. Her kolon başına 1 TL olarak oynayabileceğiniz Şans Topu, toplamda 6 TL karşılığında oynanabilmektedir. Kazandığınız takdirde, 6 TL karşılığında milyonlarca liraya ulaşabilir, bu sayede ciddi bir gelir elde edebilirsiniz.

 

 

 

Selde yüzerek arkadaşını kurtaran sürücü: Yüzme bilmiyordu, yanına gittimANKARA'da dün selin artasında kalan kamyonette mahsur kalan arkadaşını, yüzerek yanına gidip kurtaran Erman Işıkelli (33), "Arkadaşım yüzme bilmiyordu. Panik olmaması için yanında olmak istedim" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet