Geri Dön
Gündem99/1 askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? Askerlik yeri sorgulama

99/1 askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? Askerlik yeri sorgulama

Askerlik dönemi gelen gençlerin merakla beklediği 99/1 celp dönemi ile ilgili arayışlar başladı. Peki, 99/1 askerlik yerleri ne zaman açıklanacak?

99/1 askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? Askerlik yeri sorgulama

99/1 askerlik yerleri ne zaman açıklanacak sorusu yükümlüler tarafından araştırılmaya devam ediyor. 2019 yılının ilk celp döneminde silah altına alınacak olan yükümlülerin heyecanlı bekleyişi sürüyor. Peki 99/1 askerlik yerleri ne zaman belli olacak?

ASKERLİK YERLERİ NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Birinci grupta silah altına alınacak olan yükümlerin askerlik yerleri 15 Ocak 1 Şubat tarihleri arasında belli olacak. Bu tarihler arasında yükümlüler işlemlerini E-devlet üzerinden gerçekleştirebilecek. İkinci grup yani B grubunda silah altına alınacak olan yükümlüler ise işlemlerini 1-13 Marta tarihleri arasında E-devlet üzerinden yapabilecek.

Öte yandan yol ve iaşe bedelleri E-devlet üzerinden sülüs yani sevk evrakını aldıktan sonra PTT ve PTT matikler üzerinden alınabilecek.

99/1 ASKERLİK YERİ SORGULAMA

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
24 Eylül 2021 koronavirüs tablosu ve aşı haritası belli oldu! Vakalar...Sağlık Bakanlığı son dakika olarak Türkiye'nin 24 Eylül 2021 koronavirüs tablosu ve aşı haritasını açıkladı. Türkiye'de son 24 saatte 355 bin 226 Kovid-19 testi yapıldı, 27 bin 197 kişinin testi pozitif çıktı, 221 kişi yaşamını yitirdi. Bakan Koca tabloyu paylaşırken kritik uyarılarda bulundu.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler