Geri Dön

Abdullah Gül haftasonu oğlunu evlendiriyor

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün oğlu Ahmet Münir Gül, bu hafta sonu İstanbul’da yapılacak düğün ile evlenecek

Abdullah Gül haftasonu oğlunu evlendiriyor


Düğüne; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun yanı sıra Ak Parti’den çok sayıda siyasetçinin katılması bekleniyor. Düğün nedeniyle hükümet kurma çalışmalarının tıkanmasının neden olduğu siyasi atmosfer ve Ak Parti kongresi öncesinde, Erdoğan, Gül ve Davutoğlu aynı ortam içinde bir araya da gelmiş olacak. Gül, Mart ayında eşi Hayrünnisa Gül ile Bursa’ya giderek Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi son sınıf öğrencisi Zehra Ayşe Karadere’yi oğlu Ahmet Münir’e istemişti.
Bursa’da sessiz sade bir törenle yüzükler takılmıştı. Kızın babası aslen Kayserili olan ve Bursa’da tekstil işi ile uğraşan Abdullah Karadere. Ahmet Münir Gül ile Zehra Ayşe Karadere, Ankara’da öğrencilik yıllarında tanıştı. Çiftin düğünü, cumartesi akşamı İstanbul’da WOW Oteli’nde yapılacak.

Beyaz Saray'dan olay görüntüler!ABD Başkanlık Seçimleri'yle ilgili tartışmalar sürerken, Trump’tan son dakika açıklaması geldi. ABD Başkanı Donald Trump, Beyaz Saray'da düzenlenen ve son derece kalabalık olduğu dikkat çeken Noel resepsiyonunda, dört yıl daha başkanlık görevinde kalacağı ile ilgili dikkat çeken bir açıklamada bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet