Geri Dön

Acil Aşk Aranıyor 4. son bölüm nefes kesti - izle

Pazar ekranının en neşeli dizisi Acil Aşk Aranıyor 4. son bölümü izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı. Bu hafta hem komedi hem de romantizm rüzgarları estiren Acil Aşk Aranıyor dizisi son bölüm tüm detaylarını sizler için derledik. Haberimizde Acil Aşk Aranıyor dizisinin hem tekrarını izleyebilir hemde yeni gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Acil Aşk Aranıyor 4. son bölüm nefes kesti - izle

Show TV'de son bölümü ile dün akşam saat 20.00'de ekrana gelen Acil Aşk Aranıyor dizisi izleyiciyi ekrana kilitledi. Birbirinden güçlü oyuncu kadrosu ile Acil Aşk Aranıyor 4. Bölüm nefes kesti.

Yapımcılığını Med Yapım’ın üstlendiği “Acil Aşk Aranıyor”’un Pazar akşamı Show TV’de yayınlanacak yeni bölümüne, rock müziğin sevilen ismi Pamela Spence de konuk oyuncu olarak renk katttı. Yönetmen koltuğunda Barış Kırımşelioğlu’nun oturduğu, senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı dizinin süpervizörlüğünü ise, Merve Girgin üstleniyor.“Acil Aşk Aranıyor”’un dördüncü bölümünde; Yarım kalan akşam yemeğinin ardından Sinan, Nisan’ı hızla gelen bir arabanın altında kalmaktan kurtarmıştır. Bu sırada Nisan’ın yaptığı itiraf Sinan’ı şaşırtsa da Nisan durumu kendince toparlamaya çalışır. Akabinde popstar Ecemsu’nun ses kısıklığı problemiyle hastaneye gelişi tüm hastaneyi bir festival havasına sokarken, Sinan ve Nisan arasındaki iplerin gerilmesine neden olur. Nisan istemeden bir dizi yanlış anlaşılmaya sebep olunca işler iyiden iyiye sarpa sarar.

Berzan Ayla’yı kendisine silah doğrultan Fazıl Dede’den kurtarmıştır. İkilinin arasından su sızmamakta, romantizm giderek tırmanmaktadır. Sinan, Ayla ve Berzan arasındaki yakınlığı sezmeye başlar, bu duruma içten içe bozulur. Berzan ise, Sinan’ın bozulmasına anlam veremez. İki arkadaşın arası yavaş yavaş açılırken hastaneye gelen bir vaka, Sinan ve Berzan için işlerin heyecanlı bir rekabete dönüşmesine neden olacaktır.

Show TV’nin iddialı dizisi “Acil Aşk Aranıyor”’un oyuncu kadrosu da birbirinden güçlü isimlerle dolu. Dizinin zengin oyuncu kadrosunda; Serhat Teoman (Sinan), Duygu Yetiş (Nisan), Rojda Demirer (Ayla), Tamer Tıraşoğlu (Berzan), Sinem Uçar (Asuman), Gökhan Soylu (Murat) ve Serkan Öztürk (Malik) rol alıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan afet bölgesindeCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, deprem bölgesinde incelemelerde bulunmak üzere İzmir'e geldi. Erdoğan AFAD Koordinasyon Merkezinde bilgi aldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Nerede rezerv alan var bu çalışmaları yapıp rezerv alanlara göre Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız süratle adımları atacak." ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber