Geri Dön
GündemAdalar'ın plajları temiz çıktı

Adalar'ın plajları temiz çıktı

BÜYÜKADA, Heybeliada, Burgazada ve Kınalıada 11 ayrı plaj ve Su Sporları Kulüplerinden alınan ikinci deniz suyu numunelerinin sonuçlarına göre, başta Nakibey olmak üzere tüm kıyılarda denize rahatlıkla girilebileceği, bildirildi.

Adalar Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü'nün yaptırdığı mikrobiyolojik analiz sonuçlarına göre, başta Büyükada, Heybeliada, Burgazada, Kınalıada Su Sporları Kulüpleri olmak üzere, Büyükada’da Nakibey Plajı, Seferoğlu Tesisleri, Yörükali plajları, Heybeliada’da Sadıkbey Plajı, Kınalıada’da Vapur İskelesi’nin sağ tarafı ve Ülker Restoran önündeki alanlarda, denize girilmesinde bir tehlike bulunmuyor.

6 Ağustos'ta kıyılarda yapılan incelemede yüksek oranda koli basili çıktığı belirtilerek, denize girmek yasaklanmıştı.

'Thodex' mağdurları paralarını geri alabilecek mi? Flaş 'şifre' detayı!Türkiye dev bir dolandırıcılık iddiasıyla karşı karşıya... 390 bin yatırımcısı olan kripto para borsası Thodex’in kurucusu şirkete erişimi kapattı ve yurtdışına uçtu. Bu konuda ne adım atılabilir? Yasal düzenlemeler olacak mı? Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Cemil Ragıp Ertem, CNN TÜRK haber editörü Kıvanç El'in sorularını yanıtladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet