Geri Dön
GündemAdana, Mersin ve Hatay'ın ilçelerinde Büyük Zafer'in 99. yıl dönümü kutlandı

Adana, Mersin ve Hatay'ın ilçelerinde Büyük Zafer'in 99. yıl dönümü kutlandı

Adana, Mersin ve Hatay'ın ilçelerinde 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 99. yıl dönümü çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Adana, Mersin ve Hatay'ın ilçelerinde Büyük Zafer'in 99. yıl dönümü kutlandı

Adana'nın Yumurtalık ilçesinde, Kaymakam Hasan Hüseyin Vural'ın Atatürk Anıtı'na çelenk sunduğu törende, şehitler için saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.

Kozan'da da Hükümet Konağı önünde düzenlenen törene Kaymakam Şafak Gürçam, Kozan Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Şenoğul ve Cumhuriyet Başsavcısı Yunus Fırat katıldı.

Aladağ'da, çelenk sunma töreninin ardından Kaymakam Gürkan Üçüncü, makamında tebrikleri kabul etti.

Tufanbeyli ilçesinde de Kaymakam Abdullah Sarı'nın da katılımıyla, Atatürk Anıtı önünde tören düzenlendi.

Adana, Mersin ve Hatayın ilçelerinde Büyük Zaferin 99. yıl dönümü kutlandı

MERSİN

Anamur'da, Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen törende, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından Atatürk Anıtı'na çelenk sunuldu.

Gülnar'da da Hükümet Konağı önündeki çelenk sunma töreninin ardından Kaymakamı Yunus Emre Bayraklı, makamında tebrikleri kabul etti. Bayraklı, ilçe protokolüyle 1992 yılında şehit olan Jandarma Er Halil Tönbe'nin kabrini de ziyaret etti.

Tarsus'ta Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen törende, Tarsus Kaymakam Vekili Ahmet Hikmet Şahin ile Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, çelenk bıraktı.

Mut ilçesinde de Atatürk Anıtı'na çelenk sunulmasıyla başlayan törende saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.

HATAY

Hatay'ın Altınözü ilçesinde, Tacettin Sürmeli Parkı'ndaki törende, Kaymakam Bülent Uygur, Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı ve Garnizon Komutanı Piyade Üsteğmen Bülent Özaydın, Atatürk Anıtı'na çelenk sundu.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
THY yolcularını meme kanseri konusunda bilgilendiriyorMisafirlerinin seyahat sağlığı ve güvenliğini en ön planda tutan bayrak taşıyıcı havayolu Türk Hava Yolları 15 – 31 Ekim tarihleri arasında gerçekleştireceği 160 uçuşta meme kanseri riskine dikkat çekecek. Kabin ekiplerinin pembe kurdele takacağı ve özel anons ile yolcuların bilgilendirileceği uçuşların ilki İstanbul’dan Ankara’ya gerçekleşti.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler