Geri Dön
GündemAdana’da polis uygulamasında çok sayıda ruhsatsız silah ele geçirildi!

Adana’da polis uygulamasında çok sayıda ruhsatsız silah ele geçirildi!

Adana’da polis ekipleri, son bir haftada 4’ü kurusıkı, 28 ruhsatsız tabanca ve 26 ruhsatsız tüfek ele geçirdi. Ayrıca, çeşitli suçlardan aranan 337 şüpheli de yakalandı.

Adana’da polis uygulamasında çok sayıda ruhsatsız silah ele geçirildi!

Kent genelinde vatandaşların huzur ve güven ortamını sağlamak amacıyla yapılan şok polis uygulamaları devam ediyor. Ekiplerin bu hafta kent genelinde yaptığı uygulamalarda 24 ruhsatsız tabanca, 26 ruhsatsız tüfek, 4 kuru sıkı tabanca, 185 mermi, 238 dolu kartuş, 1 çalıntı otomobil, 1 çalıntı kamyonet, 17 çalıntı motosiklet, 5 elektrikli bisiklet ele geçirildi.

Çeşitli suçlardan aranan 337 aranan şüpheli gözaltına alındı.

 

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarih verdi: İstanbul'a yeni köprü!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazının ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı. Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'nun Yunan mevkidaşı Dendias'la yaşadığı gerilim üzerine konuşan Erdoğan, "Dışişleri Bakanımız, Dendias'ın bu davranışları, tutumu karşısında ona haddini bildirdi." dedi. KKTC'de Kur'an-ı Kerim öğretiminde yetki tartışması hakkında Erdoğan, "Laiklik anlayışı onların anladığı gibi değildir ve Kuzey Kıbrıs bir Fransa değildir." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet