Geri Dön
GündemAfili Aşk 20. bölüm fragmanı! İtiraf gelecek mi?

Afili Aşk 20. bölüm fragmanı! İtiraf gelecek mi?

Afili Aşk yeni bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. Son bölümlerde duygusal dakikaların yaşandığı Afili Aşk'ın 20. bölümünde Kerem ve Ayşe'den aşk itirafı gelecek mi merak konusu. Ayşe, Kerem'den bir adım beklerken Kerem'in söyledikleri ortalığı bir kez daha karıştıracak. İşte Afili Aşk 20. bölüm fragmanı...

Afili Aşk 20. bölüm fragmanı! İtiraf gelecek mi?

Kanal D'nin keyifle izlenen dizisi Afili Aşk izleyenleri ekrana kilitlemeye devam ediyor. Bu akşam 20. bölümü ile izleyici karşısına çıkacak olan Afili Aşk'ın yeni bölümünde neler olacak?

AFİLİ AŞK YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Birbirlerinin ilk aşkları olduklarını bir türlü itiraf edemeyen ikili bir çıkış yolu arıyor! Fakat iki taraf için de işler düşündükleri kadar kolay olmuyor! Sonunda Ayşe Kerem'e durumu açıklamaya çalışıyor fakat hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşıyor. Kerem gerçeği söylememek için Ayşe'yi oldukça kızdıracak laflar ediyor! Ayşe ve Kerem birbirlerine açılacak mı?

AFİLİ AŞK 20. BÖLÜM FRAGMANI

AFİLİ AŞK 20. BÖLÜM FRAGMANI - 2

Mağazalarda yankesicilik yapan kadınlar böyle yakalandı!İstanbul Beylikdüzü’nde yankesicilik yöntemiyle hırsızlık yapan yabancı uyruklu 3 kadından biri yakalandı. Kadınların çeşitli alışveriş mağazalarında hırsızlık anlar ise kameraya yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet