Geri Dön
GündemAfili Aşk 26. bölüm fragmanı | Afili Aşk yeni bölümde neler olacak?

Afili Aşk 26. bölüm fragmanı | Afili Aşk yeni bölümde neler olacak?

Afili Aşk yeni bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. Çarşamba akşamlarının eğlenceli dizisi Afili Aşk'ın yeni bölümünde Kerem, Ayşe'den gizli bekarlığa veda partisi düzenliyor. Peki, Ayşe baskına gelince neler olacak? İşte Afili Aşk 26. bölüm fragmanları...

Afili Aşk 26. bölüm fragmanı | Afili Aşk yeni bölümde neler olacak?

Kanal D'nin eğlenceli dizisi Afili Aşk bu akşam yeni bölümü ile izleyici karşısına çıkıyor. Çarşamba akşamları yeni bölümleri yayınlanan dizinin bu akşamki bölümü yine çok güldürecek. Peki, yeni bölümde neler olacak?

AFİLİ AŞK YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Kerem ve Ayşe o gece adeta kendi masallarının içine sürüklenmiş. Bir kez daha aşklarının önüne kimsenin duramayacağını ispatlamışlardır. İki âşık, Yelda’ya büyük bir ders verir. Yelda bu savaşta kaybeden taraf olduğunu kabul edecek midir?

Öte yandan Muhsin’in geçmişte yaptıkları bir gölge gibi onları takip eder. Kerem bu geçmişin stresiyle baş etmeye çalışır. Ayşe ise Kerem’in yaşadığı stresin iş ile ilgili olduğu düşüncesine kapılır. Hem Kerem hem de şirketteki çalışanlara motivasyon günü düzenler. Modamu’da motivasyon günü, büyük sürprizlere ve şüphelere sebep olur.

Şirkete gelen eğitim koçu ‘’güven’’ üzerine testler yapar ve Kerem bu testlerde sınıfta kalır. Kerem Ayşe’nin radarına takılmıştır bir kere, artık gözü Kerem’in üstündedir. Üstüne bir de Kerem ve Volkan’a sürpriz bir arkadaş ziyaretiyle gündeme gelen bekarlığa veda partisi işleri daha çok karıştıracaktır.

AFİLİ AŞK 26. BÖLÜM FRAGMANI - 2

AFİLİ AŞK 26. BÖLÜM FRAGMANI