Geri Dön
GündemAfili Aşk 27. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 26. son bölümde bekarlığa veda partisinde şok!

Afili Aşk 27. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 26. son bölümde bekarlığa veda partisinde şok!

Kanal D'nin büyük bir ilgiyle takip edilen dizisi Afili Aşk 26. yeni bölümüyle izleyenlerinin karşısına çıktı. Sevilen dizinin son bölümüne bekarlığı veda partisinde ortalığın karışması damga vurdu. Peki Afili Aşk 27. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Afili Aşk 27. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 26. son bölümde bekarlığa veda partisinde şok!

AFİLİ AŞK 26. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kerem ve Ayşe o gece adeta kendi masallarının içine sürüklenmiş. Bir kez daha aşklarının önüne kimsenin duramayacağını ispatlamışlardır. İki âşık, Yelda’ya büyük bir ders verir. Yelda bu savaşta kaybeden taraf olduğunu kabul edecek midir? Öte yandan Muhsin’in geçmişte yaptıkları bir gölge gibi onları takip eder. Kerem bu geçmişin stresiyle baş etmeye çalışır. Ayşe ise Kerem’in yaşadığı stresin iş ile ilgili olduğu düşüncesine kapılır. Hem Kerem hem de şirketteki çalışanlara motivasyon günü düzenler. Modamu’da motivasyon günü, büyük sürprizlere ve şüphelere sebep olur.

Şirkete gelen eğitim koçu ‘’güven’’ üzerine testler yapar ve Kerem bu testlerde sınıfta kalır. Kerem Ayşe’nin radarına takılmıştır bir kere, artık gözü Kerem’in üstündedir. Üstüne bir de Kerem ve Volkan’a sürpriz bir arkadaş ziyaretiyle gündeme gelen bekarlığa veda partisi işleri daha çok karıştıracaktır.

AFİLİ AŞK 27. YENİ BÖLÜM FRAGMANI