Geri Dön
GündemAfili Aşk 36. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? - Afili Aşk 35. son bölüm full kesintisiz izleme linki

Afili Aşk 36. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? - Afili Aşk 35. son bölüm full kesintisiz izleme linki

Kanal D'nin kısa sürede büyük ilgi gören dizisi Afili Aşk 34. son bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Sevilen dizinin son bölümünde Kerem ve Ayşe'ye gelen sürpriz haber oldukça heyecanlı anlara sahne oldu. Peki gözlerin çevrildiği ve merakla beklenen Afili Aşk Afili Aşk 35. son bölüm full kesintisiz izleme linki ve 36. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Afili Aşk 36. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? - Afili Aşk 35. son bölüm full kesintisiz izleme linki

AFİLİ AŞK 35. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kerem ölüm kalım savaşı verirken Ayşe ve ailesinin endişeli bekleyişi sürer. Rıza Kerem’in başına gelenlerden kendini sorumlu tutar, Muhsin’e dostluk elini uzatır. Ancak bu sefer Yiğiter ailesi tepkilidir. Ayşe ise Kerem’i kaybetme korkusunu yaşar. Hastanedeki yas ortamı Kerem’in uyanmasıyla yerini bayram havasına bırakır. Ama garip giden bir şeyler vardır. Kerem her şeyin üstüne temiz bir sayfa açmak ister. Ayşe de Kerem için her şeyi yapmaya hazırdır. Ama bu o kadar kolay gözükmemektedir.

Ceyda ve Yelda çoktan kendi planlarını uygulamaya geçmiştir. Ayşe ve Ceyda kıran kırana bir düelloya girer. Kerem bir karar vermek zorundadır. Yeni hayatında Ayşe’yle mi yoksa Ceyda’yla mı devam edecektir?

AFİLİ AŞK 36. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Afili Aşk 36. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

AFİLİ AŞK 35. SON BÖLÜM KESİNTİSİZ İZLEME LİNKİ

Afili Aşk 35. son bölüm kesintisiz yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...