Geri Dön
GündemAğrı, Van ve Hakkari'de yarın okullar tatil mi? (20 Şubat)

Ağrı, Van ve Hakkari'de yarın okullar tatil mi? (20 Şubat)

Doğu Anadolu'nun güneyinde kar yağışı devam ediyor. Özellikle Ağrı, Van ve Hakkari'de kar yağışı etkisini sürdürüyor. Hal böyle olunca bu illerde yaşayan öğrenciler ve veliler Ağrı, Van ve Hakkari'de yarın okullar tatil mi? sorusu soruluyor.

Ağrı, Van ve Hakkari'de yarın okullar tatil mi? (20 Şubat)

 

Şubat ayında yurdun büyük bölümünde kar yağışı etkisini gösterdi. Doğu Anadolu bölgesinde de kar yağışı hız kesmeden etkisini sürdürüyor. Kar yağışı nedeniyle okullar bazı günlerde tatil edildi. Yağışlar bugün de Ağrı, Van ve Hakkari'de devam ederken şimdi öğrenciler "Yarın okullar tatil mi?" sorusuna cevap arıyor.

YARIN OKULLAR TATİL Mİ?

Ağrı, Van ve Hakkari'de ile ilgili yarın tatil olup olmadığına dair bir açıklama henüz yok. Kar yağışının şiddetine göre gün içerisinde Valilikten bir açıklama yapılması bekleniyor. Tatil haberlerini takip etmek için aşağıdaki valilik sitelerini kontrol edebilirsiniz.

AĞRI VALİLİĞİ

VAN VALİLİĞİ

HAKKARİ VALİLİĞİ

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Bahtsız driftçiye polis sürpriziAntalya'nın Manavgat ilçesinde Şahin marka aracıyla drift yapan genç hayatının talihsizliğini yaşadı. Yolun ortasında drift yaparken bir anda karşısında trafik polisi ekip otosunu görünce kaçmak isteyen sürücü kısa süren kovalamaca sonunda yakalandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler