Geri Dön

Aile Arasında filmi konusu ve başrol oyuncuları | Aile Arasında filmi nerede çekildi?

Aile Arasında filmi bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Yönetmen koltuğunda Ozan Açıktan'ın oturduğu komedi türünde çekilen Aile Arasında filminde birçok usta isim yer alıyor. 10 Ağustos 2018 yılında vizyona giren Aile Arasında filmi sinema salonlarında 5.289.051 seyirci tarafından izlendi. Peki filmin oyuncu kadrosunda hangi isimler yer alıyor?

Aile Arasında filmi konusu ve başrol oyuncuları | Aile Arasında filmi nerede çekildi?

Aile Arasında filmi bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Yönetmen koltuğunda Ozan Açıktan'ın yer aldığı Aile Arasında filmi 33 hafta boyunca sinema salonlarında gösterimde kalırken toplamda 5.289.051 seyirci tarafından izlendi Aile Arasında filmi gişe geliri olarak ise 64.556.711,85 TL hasılat elde etti.

AİLE ARASINDA OYUNCU KADROSU

Engin Günaydın (Fikret)

Demet Evgar (Solmaz)

Erdal Özyağcılar (Haşmet)

Devrim Yakut (Mükerrem)

Fatih Artman (Emirhan)

Şevket Çoruh (Neco)

Gülse Birsel (Mihriban)

Derya Karadaş (Leyla)

Su Kutlu (Zeynep)

Ayta Sözeri (Behiye)

Devin Özgür Çınar (Gülümser)

Rıza Akın (Muharrem Aladağ)

Deniz Şen Hamzaoğlu (Kahraman)

Arif Erkin Güzelbeyoğlu (Dede)

Erdal Cindoruk (Ruhi)

Ünal Yeter (Okan)

AİLE ARASINDA FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Eğlenceli konusu, usta oyuncuların bulunduğu oyuncu kadrosu ile merak uyandıran Aile Arasında, izleyiciye eğlence ve kahkaha dolu anlar yaşatıyor. Solmaz karakterinin kızının kebapçı zinciri sahibi olan sevgilisi ile evlenme kararı alması üzerine düğün telaşına giren bir aileyi anlatan Aile Arasında filminin büyük bir bölümü Adana’da çekildi. Kimi sahneleri de İstanbul’un Cihangir semtinde çekilen film, eğlenceli bir aile komedisi.

AİLE ARASINDA KONUSU

21 yıllık ilişkileri aynı gün noktalanan nevrotik Fikret ile müzikhol vokalisti Solmaz komik bir tesadüfle tanışır. Solmaz’ın kızı Zeynep, Adanalı sevgilisiyle evlenmeye karar verince her şeyden korkan Fikret, kendini bir anda hayatının rolünü oynarken bulur. Aile arasında olması planlanan nikah, damadın ailesinin ısrarıyla büyüdükçe büyür. Bu ekip düğün hazırlıkları boyunca silahlı, geleneksel, kebapçı zinciri sahibi Adanalı aileyle anlaşabilecek ve bu düğün bir terslik çıkmadan yapılabilecek midir?

Suriye'nin kuzeyine balistik füze saldırısı! Ölü ve yaralılar var...Suriye'nin kuzeyindeki Cerablus ve Bab ilçelerinde iki ayrı noktaya düzenlenen balistik füze saldırısında ilk belirlemelere göre 1 sivil öldü, 18 sivil yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet