Geri Dön
GündemAkıllara zarar görüntü! Gişede inadın sonu kötü bitti

Akıllara zarar görüntü! Gişede inadın sonu kötü bitti

TEM Otoyolu bağlantı yolu Avcılar Gişeleri'nde, iki sürücünün aynı anda geçmeye çalıştıkları sırada araçları gişede sıkıştı. İtfaiye ekipleri kamyonu sıkıştığı yerden kurtarırken, oluşan trafikte de normale döndü. Kamyon ve takside ise hasar meydana geldi.

Akıllara zarar görüntü! Gişede inadın sonu kötü bitti

 Kaza, sabah saatlerinde TEM Otoyolu bağlantı yolu Avcılar Gişeleri, Mahmutbey istikametinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, aynı anda geçmeye çalışan taksi sürücüsü ile hafriyat kamyonunun sürücüsünün araçları gişede çarpışarak, sıkıştı. Kazada ölen ya da yaralanan olmazken, gişe ise trafiğe kapandı.

İhbar üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri, kamyonu sıkıştığı yerden kurtardı, trafik de normale döndü. Kamyon ve takside de hasar meydana geldi. 

Akıllara zarar görüntü Gişede inadın sonu kötü bitti

Merkez Bankası'ndan piyasaya bir müdahale dahaTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) 2 günün ardından yeniden dövize müdahalede bulundu. TCMB'den yapılan açıklamada "Döviz kurlarında sağlıksız fiyat oluşumları nedeniyle piyasaya satım yönünde doğrudan müdahale edilmektedir." denildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler