Geri Dön
GündemAKS sınav ücreti yatırma ne zaman bitecek? AKS sınav ücreti ne kadar?

AKS sınav ücreti yatırma ne zaman bitecek? AKS sınav ücreti ne kadar?

AKS sınav ücreti yatırma ile ilgili yeni açıklama geldi. Adaylık Kaldırma Sınavı (AKS) Başvuru Ek Süre Verilmesi adlı duyuruda para yatırmayan öğretmenler için süre uzatıldı. Öğretmenler AKS sınav ücreti yatırma tarihini araştırıyorlar. Peki AKS sınav ücreti yatırma ne zaman bitecek, ne kadar?

AKS sınav ücreti yatırma ne zaman bitecek? AKS sınav ücreti ne kadar?

AKS sınavı ile ilgili Milli Eğitim Bakanlığı'ndan açıklama geldi. Adaylık Kaldırma Sınavına para yatıramayan aday öğretmenler için ek süre verildi. AKS sınav ücreti ve ücretin yatırılacağı tarih merak ediliyor. Peki AKS sınav ücreti ne zaman yatırılacak?

AKS SINAV ÜCRETİ NE ZAMAN YATIRILACAK?

Adaylık Kaldırma Sınavına para yatıramayan aday öğretmenler için 19 Ağustos 23:59'a kadar ek süre verilmiştir.

AKS SINAV ÜCRETİ NASIL YATIRILIR?

Sınav ücreti olan 140 TL' yi; MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğüne bağlı Döner Sermaye İşletmesinin “Kurumsal Tahsilât Programı” aracılığı ile T.C. Ziraat Bankası, Türkiye Vakıflar Bankası veya Türkiye Halk Bankasından herhangi birine, ATM aracılığı veya bu bankaların internet bankacılığı ile yatırılabiliyor.

Ücret ödemeleri meb.gov.tr üzerinden de yapılabilir.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
El freni çekilmediği için hareket eden aracı durdurup, olası faciayı önlediManisa'nın Turgutlu ilçesinde kargo çalışanının el frenini çekmeyi unuttuğu kapalı kasa minibüs, geri geri giderek seyir halindeki araçların ortasına daldı. Cadde esnafından Bilal Elmas (34), araca binip el frenini çekerek durdurdu. O anlar bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler