Geri Dön
GündemALES başvuruları başladı mı? ALES sınavı ne zaman?

ALES başvuruları başladı mı? ALES sınavı ne zaman?

Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı'nın (ALES) 2020 ilk sınavı için nefesler tutulmuş durumda... ALES 1 için heyecan gitgide artarken şu sıralar başvuru tarihleri gündem olmuş durumda... Peki başvurular ne zaman başlayacak?

ALES başvuruları başladı mı? ALES sınavı ne zaman?

 

ALES sınavı için geri sayım başladı. En önemli konu ise tabii ki başvuru tarihleri... Başvuru tairhleri için ise zaman daralırken net tarihler şimdiden aaştırılmaya başlandı. Peki, ALES başvuruları ve sınavı ne zaman?

2020 ALES SINAV VE BAŞVURU TARİHLERİ

2020 yılında ilk ALES sınavı 3 Mayıs 2020 tarihinde gerçekleştirilecek. ALES sınavına başvurular ise 13-23 Mart tarihleri arasında alınacak. ALES/1 sınav sonuçlarının ise 28 Mayıs tarihinde açıklanacak.

ALES başvuruları başladı mı ALES sınavı ne zaman

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Kaya balı için tehlikeli tırmanışBATMAN'ın dağlarındaki kaya balı, zorlu yolculuğun ardından sofralarda yerini alıyor. Emekle çıkarılan balın binbir derde deva olduğunu ifade eden, arıcılık yapan Yıldız, Gülşen ve Aslan aileleri, dağlarda uçurumların altındaki kayalıklarda buldukları balı, her türlü tehlikeyi göze alarak çıkarıp, şifa için dost ve akrabalarına verdiklerini söyledi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler