Geri Dön
GündemALES saat kaçta başlıyor ve bitiyor 2021? ALES sınavı süresi ne kadar?

ALES saat kaçta başlıyor ve bitiyor 2021? ALES sınavı süresi ne kadar?

ALES sınavı için kısa bir süre kaldı. Sınav için geri sayılırken adaylar, Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı saati ve süresi ile ilgili ayrıntıları araştırıyorlar. Peki ALES saat kaçta başlıyor ve süresi ne kadar 2021?

ALES saat kaçta başlıyor ve bitiyor 2021? ALES sınavı süresi ne kadar?

ALES sınavı ile ilgili araştırmalar yapılıyor. ALES sınavı bu hafta sonu gerçekleştirilecek. ALES sınavına adım adım yaklaşırken ALES sınavının süresi ve başlayış-bitiş saatleri merak ediliyor. Peki ALES saat kaçta başlıyor ve bitiyor 2021?

ALES SINAVI KAÇ DAKİKA?

ALES sınavı 150 dakika sürüyor.

ALES SAAT KAÇTA BAŞLIYOR VE BİTİYOR?

ALES sınavı saat 10.00'da başlayacak. Adaylar saat 10.00’dan sonra sınav binalarına alınmayacaklardales süresi,ır. 150 dakika süren ALES sınavı 12.45'te bitiyor.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Tarım Kredi, mağazalarında kendi et ürünlerini satmaya başlayacakTürkiye Tarım Kredi Kooperatifleri (Tarım Kredi) Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, "Büyük mağazalarımızda kasap reyonlarımız olacak. Küçük marketlerde takdir ederseniz bunların her biri bir maliyet olduğu için işlenmiş ve paketlenmiş ürünler halinde tüketicimize ulaştıracağız. İnşallah mağazalarımızda kendi ürünlerimizi koymayı hedefliyoruz." dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler