Geri Dön

Ali Gürer kimdir? EYS konuklarından Ali Gürer kaç yaşında?

Eser Yenenler Show'un bu akşamki konukları belli oldu. Kapan filminin konuklarını ağırlayacak olan Eser Yenenler Show için heyecan başladı. Kapan filminin oyuncularından olan Ali Gürer kimdir? Kaç yaşındadır?

Ali Gürer kimdir? EYS konuklarından Ali Gürer kaç yaşında?

Cuma geceleri izleyicisini ekrana kilitleyen Eser Yenenler Show konuklarını belirledi. Aralarında Ali Gürer'inde bulunduğu Eser Yenenler Show bu gece 23:15'de yayınlanacak. İşte EYS konuklarından Ali Gürer hakkında merak edilen bilgiler...

ALİ GÜRER KİMDİR?

İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümünden mezun olan Ali Gürer 24 yaşında. Oğlak burcu olan Ali Gürer kariyerini oyunculukta ilerletiyor. Kapan filmiyle büyük ilgi gören Ali Gürer bu gece TV8'de yayınlanan Eser Yenenler Show'un konuklarından biri.

Niğde'de 5.1 büyüklüğünde depremAFAD'da yer alan son dakika bilgisine göre Niğde'de 5.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem çevre illerden de hissedildi. Kandilli ise depremin büyüklüğünü 5.4 olarak açıkladı. 5,1 büyüklüğündeki depremin ardından Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, ''Şu ana kadar bize ulaşan can ve mal kaybı yok'' açıklamasında bulundu. AFAD, Niğde'de herhangi bir olumsuzluk olmadığına dair açıklama yaptı. Bor Kaymakamı Mehmet Yavuz, "Bize herhangi bir şey ulaşmadı. Sorup öğrenmeye çalışıyorum" dedi. Prof. Dr. Şükrü Ersoy, "Büyük deprem değil ama kırsal kesimdeki yapılarda bazı hasarlar olabilir." ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber