Geri Dön
GündemAnılar canlanacak

Anılar canlanacak

Rock’n roll’un efsanesi Elvis Presley ve yüzyılın ikonlarından Marilyn Monroe’nun kullandıkları otomobiller İstanbul’a geliyor.

Anılar canlanacak

Araçlar, otomobil Federasyonu (AOF) tarafından 28-30 Haziran arasında TÜYAP Fuar Merkezi’nde düzenlenecek ‘2. Klasik Araç Festivali’nde’ sergilenecek. Presley’in 1954 model Cadillac marka otomobil için efsane sanatçının anısına özel bir bölüm oluşturulacak. Monroe’nun çok sevdiği ve düğününde de kullandığı 1956 Model Ford Thunderbird de festivalin en dikkat çekici otomobillerinden biri olacak. Ayrıca; Steve McQueen’in 1960 Porsche 356’sı, Harry Potter’ın 1959 Ford Anglia’sı, ve ‘Dallas’ta kullanılan 70’li yıllara ait Chevrolet pick-up da anıları yeniden canlanacak. Klasik otomobillere olan tutkularıyla bilinen Burhan Öcal, Serdar Gökhan, Rasim Öztekin ve İlker Ayrık gibi birçok ünlü de klasik otomobilleriyle katılımcılar arasındaki yerini alacak. İlk Türk otomobili Devrim’in filmi de klasik otomobiller severler için sürekli gösterimde olacak. Ayrıca, Devrim’in replika modeli de sinema alanında sergilenecek.

Anılar canlanacak

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Bulgaristan'da verici takılan kartal, Konya'da ölü bulunduBulgaristan Birdlife (BSPB) tarafından verici takılan küçük orman kartalı, Konya'da ölü bulundu. Kartalın, yalıtım yapılmamış elektrik teline çarparak öldüğü tespit edildi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler