Geri Dön

Ankara'da 15 Temmuz şehitleri için mevlit programı

Ankara'da, Diyanet İşleri Başkanlığı'nca 15 Temmuz darbe girişiminin 4'üncü yıl dönümünde '15 Temmuz Şehitleri Anma ve Mevlit Programı' düzenlendi.

Ankara'da 15 Temmuz şehitleri için mevlit programı

15 Temmuz darbe girişiminin 4'üncü yıl dönümünde, Ankara Beştepe Millet Camii'nde gerçekleştirilen programa Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş da katıldı. Programda, Kur'an-ı Kerim tilavet edildi, Diyanet İşleri Başkanlığı Musiki Korosu ilahiler seslendirdi. Gaziler, şehit yakınları ve çok sayıda vatandaşın katıldığı programda Ali Erbaş, şehitler için okunan hatimlerin duasını yaptı. Başkan Erbaş, duasında "15 Temmuz gecesi hainlere, zalimlere, ihanet şebekelerine karşı milletçe yekvücut olduğumuz gibi bundan sonra da bu birlik ve beraberliğimizi, huzur ve kardeşliğimizi daim eyle" ifadelerini kullandı.

Evde görülen örümcek paniğe neden olduKahramanmaraş’ın Andırın ilçesinde bir evde görülen yaklaşık 10 santimetre uzunluğundaki örümcek korku yarattı. Halk arasında 'Sarı Ömer' ve 'Et yiyen örümcek' olarak da bilinen örümceği öldüren Metahan Demir, “Acayip bir çene yapısı var, biraz daha araştırınca bunun et yiyen zararlı bir örümcek olduğunu öğrendim. Çocuklar çok korktu” dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber