Geri Dön

Ankara'da 6 şubat (bugün) okullar tatil mi? Ankara Valiliği'den açıklama geldi mi?

Ankara'da etkili olan kar yağışı nedeniyle öğrenci ve veliler araştırmalara başladı. Bugün gün boyu etkisini sürdürmesi beklenen kar yağışı nedeniyle öğrenciler Ankara'da bugün okullar tatil mi sorusuna yanıt aramaya başladı. Binlerce öğrenci ve veliyi yakından ilgilendiren sorunun yanıtına ilişkin henüz Ankara Valiliği tarafından resmi bir açıklama yapılmadı. Peki Ankara'da okullar bugün tatil mi?

Ankara'da 6 şubat (bugün) okullar tatil mi? Ankara Valiliği'den açıklama geldi mi?

 Türkiye genelinde bugün kar yağışı bekleniyor. En önemli kentlerden biri olan Ankara da yağıştan nasiplenecek. Bugün okula gitmek üzere yola çıkacak olan öğrenciler şimdi "Ankara'da yarın okullar tatil mi?" diye soruyor. İşte detaylar...

ANKARA'DA BUGÜN OKULLAR TATİL Mİ?

Ankara ile ilgili bugün tatil olup olmadığına dair bir açıklama henüz yok. Kar yağışının şiddetine göre gün içerisinde Valilikten bir açıklama yapılması bekleniyor.

6 ŞUBAT HAVA DURUMU

Akyurt kar yağışlı 1 derece, , Altındağ kar yağışlı 2 derece, Ayaş kar yağışlı -1 derece, Balâ kar yağışlı 0 derece, Beypazarı kar yağışlı 3 derece, Çamlıdere kar yağışlı -1 derece, Çankaya kar yağışlı 2 derece, Çubuk kar yağışlı 0 derece, Elmadağ kar yağışlı 0 derece, Etimesgut kar yağışlı 0 derece, Evren kar yağışlı 1 derece, Gölbaşı kar yağışlı 1 derece, Güdül kar yağışlı 1 derece, Haymana kar yağışlı 0 derece, Kahramankazan kar yağışlı 0 derece, Kalecik kar yağışlı 2 derece, Keçiören kar yağışlı 2 derece, Kızılcahamam kar yağışlı -1 derece, Mamak kar yağışlı 1 derece, Nallıhan kar yağışlı 2 derece, Polatlı kar yağışlı 1 derece, Pursaklar kar yağışlı 2 derece, Sincan kar yağışlı 2 derece, Şereflikoçhisar kar yağışlı 6 derece ve Yenimahalle kar yağışlı 1 derece...

Bir kadın darbedilip otomobilden atıldıAdana'da erkek arkadaşıyla park halindeki otomobilde tartışan kadın, darbedilip araçtan atıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet