Geri Dön
GündemAnlamlı, resimli kısa Cuma mesajları - 2019 en güzel Cuma mesajları!

Anlamlı, resimli kısa Cuma mesajları - 2019 en güzel Cuma mesajları!

Bu gece itibariyle bir mübarek Cuma gününe daha merhaba dedik. İslam dünyası için haftanın en kutsal günü olarak kabul edilen Cuma gününde birbirinden özel ve güzel mesajları bir araya getirdik. İşte gerek kısa mesaj gerek sosyal medya üzerinden sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz Cuma mesajları...

Anlamlı, resimli kısa Cuma mesajları - 2019 en güzel Cuma mesajları!

İslam alemi için büyük önem taşıyan Cuma günü yarın idrak edilecek. 6 Aralık Cuma gününde, ailesi ve dostlarıyla cuma mesajı paylaşmak isteyenlar, Ccuma mesajları için arayı şa geçti. İşte en anlamlı ve en güzel cuma mesajları haberimizde...

CUMA MESAJLARI 2019

- Rabbim! Bizleri yüreği paslanmış, adını anmayı unutmuş insanlarla karşılaştırma! Hayatı anlamı ile yaşamak dileği ile. Mutlu Cumalar...

- "İnsanların güzelce hizmet ve sohbet etmesine en layık olan kimdir?” Hazreti Peygamber; “Annendir” buyurdu. “Sonra kimdir?” dedi. “Annendir” buyurdu. “Sonra kimdir?” dedi.”Annendir” buyurdu. “Sonra kimdir?” dedi. “Sonra babandır” buyurdu. Ebu Hureyre (r.a.) Buhari Rabbim bizleri Ana babalarının rızasını alan hayırlı evlatlardan eylesin.

- "Allah'ın adıyla, Allah Resulune salat ve selam olsun. Allah'ım , Senden fazl-u (ihsanını) diliyorum. Allahım, beni rahmetinden uzaklaştırılmış şeytanın şerrinden koru." (Buhari, teheccüd: 25) Hayırlı Cumalar.

- Ey Nefsim Şeytana Yem Olmakmı Yoksa Cennette Gül Olmakmı Niyetin, Bırak Yakamı Secde Edeyim Sen Huzura Er, Ben İmanla Öleyim. Hayırlı Cumalar.

- Ya Rab... Hesap günü amel defterlerimizi sağ tarafımızdan ver... Solumuzdan ve arkamızdan verip bizi mahcup eyleme. Amin! Hayırlı cumalar.

- Önce yollar uzanır hakka yürümek için, tomurcuklar güller açar onu görmek için, dua eden biri var senin için. sende dua et ALLAH için. cumanız mübarek olsun.

- Allahım, aklıma ilim ve hikmet; fikrime, feraset ve basiret; bedenime sıhhat ve afiyet; ruhuma da, tekamül ve metanet ihsan eyle. Cumamız mübarek olsun, amin!

- Ömrümüzün hikayesini yazan en büyük ve en güzel yazıcı olan Rabbim, gönlünüzden geçen güzellikleri alnımıza kader diye yazsın. Amin, hayırlı cumalar dilerim.

- Cuma günleri, duanın kabul oIacağı bir an vardır. Cumanın gündüzü, gecesinden daha kıymetlidir. Allah Cumamızı ve ettiğimiz duaIarı kabul etsin inşallah.

RESİMLİ CUMA MESAJLARI

Anlamlı, resimli kısa Cuma mesajları - 2019 en güzel Cuma mesajları

Anlamlı, resimli kısa Cuma mesajları - 2019 en güzel Cuma mesajları

Anlamlı, resimli kısa Cuma mesajları - 2019 en güzel Cuma mesajları

Anlamlı, resimli kısa Cuma mesajları - 2019 en güzel Cuma mesajları

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Enez sahili açıklarında 2 hortum oluştuEdirne'nin Enez ilçesi sahili açıklarında oluşan 2 hortum cep telefonu kamerasına yansıdı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler