Geri Dön

Anne dizisi son bölümden sonra 31. yeni bölüm fragmanı neden yayınlanmadı?

Anne dizisi 30. bölüm ile ekrana geldi. Ekranların sevilen dizisi Anne'de bu hafta Cengiz’in intikam ateşi sönmedi. Cengiz yine yapacağını yapmış, Sinan’ı en zayıf yerinden yakaladı. Cansu Dere, Beren Gökyıldız ve Vahide Perçin gibi isimlerin paylaştığı sevilen dizi Anne dizisinde işte yaşanan gelişmeler...

Anne dizisi son bölümden sonra 31. yeni bölüm fragmanı neden yayınlanmadı?

Anne dizisi 30. son bölümü ile ekrana kaldığı yerden devam etti. Dizide bu hafta Sinan, Zeynep’i riske atmamak için Cengiz’in dediğini yapar. Kimseye haber vermeden Cengiz’in saklandığı depoya tek başına gider. Karşılaştığı manzara adeta aklını başından alır. Zeynep’i boynuna geçirilmiş bir iple taburenin üzerinde görür. O an düşünebildiği tek şey karısını ipten kurtarmaktır. Tam da Cengiz’in planladığı gibi Zeynep’e yöneldiğinde, kafasına aldığı darbeyle yığılır.

Başrollerini Cansu Dere, Beren Gökyıldız ve Vahide Perçin'in paylaştığı Anne dizisi yeni bölümünde Cengiz yine yapacağını yapmış, Sinan’ı en zayıf yerinden yakalamıştır. Sinan kendine geldiğinde Zeynep’i yerde hareketsiz yatar halde görür. Zeynep ölüm kalım savaşı verirken, yanı başındaki Sinan’ın eli kolu bağlıdır. Sevdiğine öylece bakıp da yardım edememenin derin ızdırabını yaşar.

Bu acı tablo bile Cengiz’in intikam ateşini söndürmeye yetmeyecektir. O depoda Zeynep’i, Sinan’ı ve hatta son olarak kendisini öldürüp her şeye son vermeyi kafasına koymuştur. Anne dizisi 31. yeni bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı

Zeynep’ten sonra Sinan’ın da kaçırılması herkesi seferber etti

Zeynep’in kaçırılmasının ardından Sinan’ın da ortadan kaybolması herkese Cengiz’i düşündürür fakat yerlerinin bulunması kolay görünmemektedir. Herkes onları bulmak için seferber olur. Şüphesiz bu süreçte en çok acı çekenler yine “anne” lerdir. Gönül ve Zeynep’le hala küs olan Cahide, perişan hale gelirler. Yüreklerinde taşıdıkları sıkıntı görünenden kat kat fazladır. Öyle ki sonunda biri bu yükü taşıyamaz hale gelir.

Şule kendini yapayalnız hissediyor

Şule, Cengiz’in her şeyden vazgeçip bütün gemileri yaktığını anlar. Kendini hayatta bir başına kalmış hisseder. Bu bütün dengesini sarsacak ve hesapsız davranışlarına neden olacaktır. Verdiği anlık kararlar sadece kendisinin değil etrafındaki herkesin hayatına dokunur. Yaşanan hayli üzücü olaylar şüphesiz Turna’yı da etkileyecektir. Bir yandan Şule’nin hezeyanları bir yandan Zeynep’in belki de ölümle sonuçlanacak olan kaçırılışı… Küçük kızı çok zor bir süreç bekler.

Cengiz’in Zeynep ve Sinan’ı öldürme planı bir yere kadar kusursuz işleyecektir. Ve sonunda öyle bir noktaya gelir ki nefesler tutulur, zaman durur.

'Çelik Kartallar'ın müthiş görüntüsü! Sadece 10 dakikada yapıyorHava Kuvvetlerinin 'Çelik Kartalları' ani hava harekatı gerektiğinde 10 dakika içinde havalanarak tehdidi bertaraf edebilecek bir kabiliyete sahip.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber