Geri Dön

Anne oğlunu sokak ortasında evire çevire dövdü!

Bursa’nın İnegöl ilçesinde, bir kadının sokak ortasında 5-6 yaşlarındaki oğlunu dövdü. Olay anı güvenlik kamerası görüntülerine yansıdı.

Anne oğlunu sokak ortasında evire çevire dövdü!

Olay, saat 12.00 sıralarında ilçeye bağlı Ertuğrulgazi Mahallesi'nde İlker Sokak üzerinde meydana geldi. Suriyeli olduğu öğrenilen bir kadın, sokakta oynayan çocukların yanına geldi. Kadın, bir anda, 5- 6 yaşlarındaki oğlunu dövmeye başladı. Küçük çocuk kaçmaya çalışırken, annesi sürükleyerek eve götürdü

Olay anı ise anbean sokaktaki bir güvenlik kamerasının görüntülerine yansıdı. Görüntülerde annenin oğlunu tartakladığı sırada mahallede oynayan diğer çocukların da bu görüntüden korktukları görüldü. sosyal medyada yer alan görüntüler, tepkilere neden oldu.

 

 

 

Londra'da vinç evlerin üzerine düştüİngiltere'nin başkenti Londra'nın Gale Sokağı'nda bir inşaatta kullanılan vinç, evlerin üzerine düştü. Acil durum ve sağlık ekipleri olay yerine sevk edilirken bir kişinin ağır yaralandığı belirtildi. Sosyal medyada yayınlanan görüntülerde, vincin düştüğü evlerin çatılarında göçükler oluştuğu görüldü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber