Geri Dön
GündemAnneler Günü ne zaman? Anneler Günü mesajları

Anneler Günü ne zaman? Anneler Günü mesajları

En özel günler arasında yer alan Anneler Günü için heyecan dorukta. Anneler Günü bu yıl hangi gün kutlanacak? Düzenli olarak her Mayıs ayında kutlanan Anneler Günü ne zaman? İşte 2019 Anneler Günü tarihi...

Anneler Günü ne zaman? Anneler Günü mesajları

Annelerine en özel sürprizleri hazırlamak isteyenler meraklı arayışa koyuldu. 2019 yılında Anneler günü ne zaman kutlanacak? Mayıs ayına girmemizle birlikte Anneler Günü'ne geri sayım başladı.İşte Anneler Günü tarihi...

ANNELER GÜNÜ NE ZAMAN?

Anneler Günü bu yıl, 12 Mayıs Pazar günü kutlanacak.

ANNELER GÜNÜ MESAJLARI

Gücüme güç, umuduma umut katan annem. Seni çok ama çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun!

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. Seni çok seviyorum.

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “hayat pastası” yapabiliriz sanırım… Anneler günün kutlu olsun canım annem!

Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

Boğulma tehlikesi geçiren torunlarını kurtardı ama kendisi boğulduManisa'nın Saruhanlı ilçesinde, serinlemek için girdikleri yangın söndürme göletinde boğulma tehlikesi geçiren 3 torununu kurtaran ancak kendisi dipteki balçığa saplanarak yaşamını yitiren Bilhan Yılmaz (59), gözyaşları içinde toprağa verildi. Yılmaz'dan geriye kurtardığı torunlarından kardeş olan ikisiyle çektirdiği fotoğrafı kaldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet