Geri Dön

AÖF ikinci üniversite kayıtları devam ediyor! İşte gerekli belgeler...

AÖF ikinci üniversite kayıt işlemleri devam ediyor. 5 Eylül'de başlayan AÖF kayıt işlemleri 16 Eylül itibariyle sona erecek. Peki AÖF ikinci üniversite kayıt işlemleri nasıl yapılır?

AÖF ikinci üniversite kayıtları devam ediyor! İşte gerekli belgeler...

AÖF kayıtları başladı. İkinci üniversiteye sınavsız geçiş hakkı tanıyan AÖF kayıtları devam ediyor. AÖF ikinci üniversite kayıt işlemleri 16 Eylül'e kadar devam edecek.

AÖF ikinci üniversite kayıt işlemleri başladı. Binlerce adayı yakından ilgilendiren AÖF ikinci üniversite kayıt işlemlerini yapmak isteyen adaylar 5-16 Eylül tarihleri arasında Anadolu Üniversitesi resmi sitesi üzerinden işlemlerini gerçekleştirebilecek. İşte AÖF ikinci üniversite kesin kayıt için gereken belgeler...


AÖF İKİNCİ ÜNİVERSİTE KAYIT İÇİN GEREKEN BELGELER

1) İnternet Başvuru Belgesi (İnternet başvurusu sonunda döküm alınacak)
2) Öğrenci Bilgi Formu (İnternet başvurusu sonunda döküm alınacak)
3) Kayıt Bilgileri Sorgulama Sonuçları (İnternet başvurusu sonunda döküm alınacak)
4) Öğrenim Belgesi (YÖKSİS sorgulaması sonunda bilgilerine ulaşılamayanlardan istenecek)

AÖF KAYIT İŞLEMLERİ NE ZAMAN SONA ERECEK?

İnternet başvuru işlemleri, "http://aof.anadolu.edu.tr" adresinden 5 Eylül Salı günü saat 09.00'da başlayıp, 16 Eylül Cumartesi günü saat 17.00'de sona erecek. Bu tarihler arasında mazeretleri nedeniyle kayıt yaptıramayanlar, 18 Eylül Pazartesi günü bizzat veya yakınları aracılığıyla başvurarak kayıt yaptırabilecek. İnternetten başvuru yapmayan adaylar kayıt yaptıramayacak. Adaylar, internet başvuru ve kayıt kılavuzunda açıklanan kayıt belgelerini hazırlayarak illerdeki AÖF bürolarına bizzat başvurarak kaydolabilecek.

Adaylar, ders transferi ve muafiyet işlemlerine ilişkin ayrıntılı bilgiye "www.anadolu.edu.tr/acikogretim" adresinin "Duyurular" bölümünden ulaşabilecek. Başvuru ücreti geçen sene 205 TL'ydi. Bu sene ise ne kadar olacak merak ediliyor.


AÖF İKİNCİ ÜNİVERSİTE KAYITLARI NASIL YAPILIR? TIKLA ÖĞREN


Korgeneral Osman Erbaş darbecilere böyle tepki göstermiştiBingöl'den Bitlis'in Tatvan ilçesine gitmek üzere kalkan askeri helikopterin kaza kırıma uğraması sonucu şehit olan 8'inci Kolordu Komutanı Korgeneral Osman Erbaş, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile mücadeleye ve insansız hava araçlarının (İHA) geliştirilmesine destek verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet