Geri Dön

AÖF ikinci üniversite kayıtları ne zaman 2020? AÖF yeni dönem kayıtları başlıyor...

AÖF ikinci üniversite kayıt tarihleri merakla araştırılıyor. 2020-2021 eğitim yılı takvimi yayınlandı. İkinci üniversite okumak isteyenler için internet kayıtları çok yakında başlayacak. Peki, AÖF yeni dönem kayıtları ne zaman? İşte yeni yılda Açıköğretim Fakültesi akademik takvimi...

AÖF ikinci üniversite kayıtları ne zaman 2020? AÖF yeni dönem kayıtları başlıyor...

Açıköğretim Fakültesi akademik takvimi yayınladı. 2020-2021 öğretim yılı internet başvuru, kayıt, kayıt yenileme ve ders seçim işlemleri için tarihler belli oldu. Peki, AÖF ikinci üniversite kayıtları ne zaman?

AÖF İKİNCİ ÜNİVERSİTE KAYITLARI NE ZAMAN?

İkinci üniversite için internet başvuru kayıtları 31 Ağustos'ta başlayacak 15 Ekim'e kadar devam edecek. Mazeretli kayıt tarihi ise 16 Ekim 2020.

İnternet başvuru işlemleri saat 09.00'da başlayıp 15 Ekim saat 17.00'de sona eriyor.

AÖF YENİ DÖNEM KAYIT TARİHLERİ DE BELLİ OLDU

Açıköğretim Fakültesine bu yıl YKS yeni kayıt ile kaydolmak isteyenler için işlemler 31 Ağustos'ta başlayacka. Kayıtlar için son gün 10 Eylül. Mazeretli kayıtlar ise 11 Eylül'de alınacak.

AÖF AKADEMİK TAKVİME ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Kahramanmaraş'ta polislere silahlı saldırıda bulunan zanlı hastanede öldüKahramanmaraş'ta, cinayet zanlısı olarak aranırken kaldığı otele gelen polislerden birini şehit eden diğerini yaralayan zanlı, hastanede hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet