Geri Dön

AÖF ikinci üniversite kayıtları ne zaman sona eriyor? İşte gerekli olan belgeler...

AÖF ikinci üniversite kayıtları devam ediyor. 2 Eylül'de başlayan AÖF ikinci üniversite kayıt işlemleri için internetten başvuru yapmak gerekiyor. Peki, kayıt işlemi nasıl yapılacak? Gerekli olan belgeler nelerdir?

AÖF ikinci üniversite kayıtları ne zaman sona eriyor? İşte gerekli olan belgeler...

Herhangi bir yükseköğretim programından mezun olanlar ile Merkezî Açıköğretim ve Uzaktan Eğitim Sistemine göre eğitim-öğretim yapan fakülteler dışında yükseköğretim programında kayıtlı öğrenciler AÖF ikinci üniversite için başvuruda bulunabiliyor.

İKİNCİ ÜNİVERSİTE BAŞVURU TARİHLERİ

2 Eylül 09.00 itibariyle başlayan internet başvuru işlemleri 18 Ekim 2019 Cuma saat 17.00'ye kadar sürecektir. Başvurular "http://aof.anadolu.edu.tr" adresinden yapılacak.

Mazeretli kaıtlar 18 Ekim tarihinde yapılacaktır.

KAYIT İÇİN GEREKLİ BELGELER

1) İnternet Başvuru Belgesi (İnternet başvurusu sonunda döküm alınacak)
2) Öğrenci Bilgi Formu (İnternet başvurusu sonunda döküm alınacak)
3) Kayıt Bilgileri Sorgulama Sonuçları (İnternet başvurusu sonunda döküm alınacak) 4) Öğrenim Belgesi (YÖKSİS sorgulaması sonunda bilgilerine ulaşılamayanlardan istenecek)

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Korgeneral Osman Erbaş darbecilere böyle tepki göstermiştiBingöl'den Bitlis'in Tatvan ilçesine gitmek üzere kalkan askeri helikopterin kaza kırıma uğraması sonucu şehit olan 8'inci Kolordu Komutanı Korgeneral Osman Erbaş, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile mücadeleye ve insansız hava araçlarının (İHA) geliştirilmesine destek verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet