Geri Dön
GündemAÖF kayıt yenileme ve yeni kayıt tarihleri nedir? AÖF kayıt yenileme ne zaman ve nasıl yapılacak?

AÖF kayıt yenileme ve yeni kayıt tarihleri nedir? AÖF kayıt yenileme ne zaman ve nasıl yapılacak?

AÖF kayıt yenileme ve yeni kayıt tarihleri öğrencilerin gündeminde yer alıyor. AÖF kayıt yenileme tarihleri belli oldu. Anadolu Üniversite'nin akademik takviminde yeni kayıt tarihleri ile ilgili detaylar bulunuyor. Peki AÖF kayıt yenileme ne zaman ve yeni kayıt tarihleri nedir 2021?

AÖF kayıt yenileme ve yeni kayıt tarihleri nedir? AÖF kayıt yenileme ne zaman ve nasıl yapılacak?

AÖF kayıt tarihleri araştırılan konular arasında bulunuyor. Anadolu Üniversitesi, AÖF kayıt yenileme tarihleri ile ilgili ayrıntılar paylaştı. AÖF yeni kayıt ve kayıt yenileme tarihleri ile ilgili ayrıntılar haberde yer alıyor. Peki AÖF kayıt yenileme ne zaman ve nasıl yapılacak 2021?

AÖF KAYIT YENİLEME NE ZAMAN?

AÖF güz dönemi kayıt yenileme 27 Eylül ile 8 Ekim tarihleri arasında yapılacak. Kayıt yenileme otomasyon üzerinden yapılacak. Öğrenciler 45 AKTS krediyi geçmeyecek şekilde ders seçebilecekler.

AÖF YENİ KAYIT TARİHLERİ

Dikey Geçiş kayıt tarihleri: 22-28 Eylül 2021

YKS Ek yerleştirme: 27 Eylül-1 Ekim

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Milli SİHA'ların öncü ismi Özdemir Bayraktar'a vedaTedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Milli Teknoloji Hamlesi idealinin ve milli SİHA'ların öncü ismi Özdemir Bayraktar için Fatih Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Törende konuşan Selçuk Bayraktar, "En yakın dava ve yol arkadaşımızdı. Dosdoğru yaşadı, bildiği yoldan asla şaşmadı. Son nefesine kadar iş yerinde kaldı. O asla sancağı bırakmadı. Bizler bu yolda aynı şekilde aynı değerlerle devam edeceğiz." dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler