Geri Dön
GündemAÖF sınav sonuçları erişime açıldı! (AÖF üç ders sınavı)

AÖF sınav sonuçları erişime açıldı! (AÖF üç ders sınavı)

26-27 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen AÖF bahar dönemi final sınav sonuçları dün akşam saatlerinde açıklandı. AÖF bahar dönemi final sınav sonuçlarını öğrenmek isteyen adaylar Anadolu Üniversitesi resmi sitesi üzerinden sorgulama yapabilecek. Peki AÖF üç ders sınavı ne zaman?

AÖF sınav sonuçları erişime açıldı! (AÖF üç ders sınavı)

AÖF SONUÇLARI AÇIKLANDI

Açık Öğretim Fakültesi Bahar Dönemi Final sınavlarının sonuçları açıklandı. Sabırsızlıkla beklenen AÖF sınav sonuçları öğrencilerin erişimine açıldı. Açık Öğretim Fakültesi sınav sonuçları, https://aof.anadolu.edu.tr/anasayfa/ sayfasından öğrenci numaraları ile giriş yaparak sınav notlarını öğrenebilirler.

ÜÇ DERS SINAVI NE ZAMAN?

Final sınavlarının ardından yapılacak olan 3 ders sınavı 21 Temmuz'da yapılacak.

SINAV SONUÇLARINA İTİRAZ

Sınav sonuçlarına, ilan edilme tarihinden itibaren 3 (üç) işgünü içinde itiraz edilebilir. Bu süre geçtikten sonra yapılan itirazlar dikkate alınmaz.

AÖF SINAV SONUCU SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

SINAV SORULARI VE CEVAPLARI NEREDE YAYINLANIYOR?

Öğrenciler, ilgili dönem veya geçmiş dönemlere ait sınavların soru ve cevaplarına ekampus.anadolu.edu.tr adresinden T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle giriş yaparak ulaşabiliyorlar.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Kaldırımda yürüyen turistler kazadan saniyelerle kurtulduBeyoğlu'nda ara sokağa girmeye çalışan sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil, kaldırıma çıkarak iş yerinin duvarına çarptı. O anda kaldırımda yürüyen turistler kazadan saniyelerle kurtuldu. Kaza anı ise güvenlik kamerasına yansıdı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler